KONCERTY

Melanie Martinez wystąpi w Polsce. Nowy album i film „K-12”

Melanie Martinez wystąpi w Warszawie

Atlantic Records z dumą ogłosił premierę „K-12”, niezwykle wyczekiwanego albumu oraz towarzyszącego mu filmu od Melanie Martinez.

„K-12” jest już dostępne we wszystkich punktach sprzedaży oraz serwisach streamingowych.

„K-12” to długo wyczekiwana kontynuacja debiutanckiego albumu „Cry Baby” z 2015 roku, który zdobył platynowy status RIAA. Wyprodukowany przez Michaela Keenana (z wyjątkiem jednej piosenki wyprodukowanej przez Kineticks & One Love) album stanowi soundtrack towarzyszący niezwykle czarującemu filmowi muzycznemu, który napisała, wyreżyserowała oraz w którym zagrała Martinez.

Światowa premiera K-12 odbyła się w słynnym hollywoodzkim Arclight Cinerama Dome oraz AMC Empire 25 na Time’s Square w Nowym Jorku. Obie premiery zostały wyprzedane w ciągu 24 godzin od ich ogłoszenia. Film został wyświetlony w ponad 32 krajach.

ZOBACZ FILM „K-12”

Wizualna ekspresja była zawsze niezwykle ważna dla Melanie, która powiedziała, że nie może dokończyć piosenki jeśli nie wyobraża sobie pełnego wideo do niej. W 2014 roku Martinez opublikowała teledysk do utworu „Dollhouse” z jej debiutanckiego albumu „Cry Baby”. Następnie w latach 2014–2017 stworzyła 12 kolejnych teledysków – z których tylko jeden nie został przez nią wyreżyserowany. Łącznie zostały wyświetlone ponad miliard razy. YouTube to nadal dla Melanie narzędzie, dzięki któremu może dzielić się swoją estetyką oraz buduje głębokie relacje z bazą fanów liczącą ponad 8 milionów subskrybentów.

„Melanie Martinez włożyła swoje życie w K-12” dodaje Julia Greenwald, COO Atlantic Records, „dlatego wiedzieliśmy, że musimy współpracować z YouTube oraz YouTube Music by podzielić się tym wizualnym dziełem sztuki z fanami na całym świecie. Film oraz album, w połączeniu z dużą ilością nowego materiału w nadchodzących miesiącach będą trwałym zaproszeniem do wizualnie kuszącego świata K-12, który stworzyła Melanie.”

„The K-12 Tour” rozpocznie się 13 października w Waszyngtonie na festiwalu All Things Go Fall Classic, następnie będzie kontynuowana w Ameryce Północnej do późnego listopada. Europejska część trasy rozpocznie się 2 grudnia w Irlandii, w Olympia Theatre w Dublinie i będzie trwała do połowy grudnia. Supportem w Ameryce będzie Lauren Ruth Ward, natomiast w Europie – Naaz.

„The K-12 Tour” powstaje we współpracy z PLUS1, a z każdego biletu 1 $ zostanie przekazany dla organizacji które walczą o godność, równość oraz dostęp dla społeczności, które tego potrzebują. W Stanach Zjednoczonych z każdego sprzedanego biletu 1$ zasili konto the Trevor Project oraz wesprze ich wysiłek w zapewnieniu interwencji kryzysowych oraz dostępu do profilaktyki przeciw samobójstwom dla młodzieży LGBTQ.

MELANIE MARTINEZ
„THE K-12 TOUR”

31.01.2020, STODOŁA, WARSZAWA

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button