MUZYKA

Malik Montana z amerykańską gwiazdą. Nowy singiel „Spaceship”

Rap

Wachlarz zagranicznych artystów, których Malik Montana zaprosił do współpracy, staje się coraz większy.

Tym razem lider GM2L prezentuje słuchaczom efekt swojego niedawnego pobytu w USA. Do sieci właśnie trafił singiel „Spaceship”, w którym pojawił się nowojorski raper Rowdy Rebel.

Choć od premiery ostatniego kawałka Malika Montany – „Mam Tego Dość” z gościnnym udziałem Aleshena – minął zaledwie tydzień, raper znów ma dla słuchaczy niespodziankę w postaci nowego utworu stworzonego razem z artystą zza oceanu. Do tej pory Malik współpracował z największymi gwiazdami amerykańskiej sceny – NLE Choppa i Fivio Foreign.

Tym razem u boku lidera GM2L pojawił się nie kto inny, jak Rowdy Rebel, mający na swoim koncie utwory z takimi artystami jak Quavo, NAV, Bobby Shmurda, czy nieżyjący już Pop Smoke.

Wspólny singiel Malika Montany i Rowdiego Rebela „Spaceship” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Malik Montana i Aleshen we wspólnym singlu! Posłuchaj „Mam Tego Dość” i zobacz teledysk

Malik Montana nie zwalnia tempa. Zaledwie do sieci trafił długo wyczekiwany mixtape całego kolektywu GM2L, a jego lider już teraz ma dla swoich fanów prezent w postaci nowego, solowego singla. W kawałku „Mam Tego Dość” gościnnie udzielił się reprezentant ekipy GG – Aleshen.

To pierwszy singiel sygnowany wyłącznie pseudonimem Malika Montany i zaproszonego gościa od czasu premiery albumu „Adwokat Diabła” w marcu tego roku. Od tamtego czasu rapera można było usłyszeć głównie w kawałkach promujących wydany przed tygodniem „GM2L Mixtape” i gościnnie w singlach innych reprezentantów grupy GM2L. Malik Montana, znany z przecierania szlaków poza granicami naszego kraju, tym razem podjął się współpracy z rodzimym raperem. Do utworu „Mam Tego Dość” zaprosił jednego z najbardziej rozchwytywanych artystów młodego pokolenia – Aleshena. Za kompozycję odpowiedzialni są Syru i Pierun.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button