KONCERTY

Łódź. Trasa koncertowa Deep Purple „The Whoosh! Tour” przeniesiona na 2021 rok

Deep Purple w Łodzi

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie trasa koncertowa DEEP PURPLE „The Whoosh! Tour” zostaje przeniesiona na 2021 rok.

Również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona na przyszły rok. Polski koncert DEEP PURPLE odbędzie się 13 października 2021 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w październiku tego roku, zachowują swoją ważność na łódzki występ zespołu w 2021 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.

Zgodnie z art. 15 (Ustawy z 31.03.2020) o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Deep Purple

The Whoosh! Tour

+ support

13.10.2021 – Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button