FESTIWALEKONCERTY

Legendarny zespół Epica na Pol’and’Rock Festival 2023

29. Pol'and'Rock Festival

Epica – legendarny, holenderski zespół wystąpi na Dużej Scenie.

Czas przygotować się na niesamowite połączenie metalu, orkiestry i chórów, które razem tworzą niewyobrażalnie spektakularne brzmienie.

Epica, znana ze swojego unikalnego brzmienia, jest prawdziwą legendą w świecie symfonicznego metalu. Zespół, założony przez gitarzystę i wokalistę Marka Jansena, w ciągu lat ukształtował swój charakterystyczny styl, łącząc elementy metalu symfonicznego, gotyckiego, death metalu, a nawet metalu progresywnego. Epica to więcej niż tylko muzyka – to prawdziwe doświadczenie dźwiękowe, które zawiera thrashowe i groove metalowe riffy, momenty power metalu, a nawet nawiązania do muzyki orientalnej.

Wokal soprano w wykonaniu Simone Simons i growl Marka Jansena stanowią fundament dźwięku Epica. Ta wybuchowa mieszanka tworzy łatwe do zapamiętania, wyszukane i emocjonalne melodie. Teksty zespołu, często traktujące o tematach filozoficznych, psychologicznych, duchowych, moralnych, naukowych, środowiskowych, społeczno-politycznych, globalnych oraz osobistych, są tworzone przede wszystkim przez sam zespół, co czyni ich twórczość jeszcze bardziej autentyczną.

Epica jest również znana ze swojego szerokiego wykorzystania orkiestry i chórów operowych. Przekonajcie się sami, jak mocno słowo „monumentalny” nie wystarcza do opisania ich najnowszego albumu, Omega. Jest to największa i najbardziej efektowna produkcja zespołu do tej pory.

Zespół Epica jest gotowy, aby zniszczyć scenę 29. Pol’and’Rock Festival swoim niezrównanym brzmieniem, pełnym orkiestrowej mocy, progresyjnej elegancji, orientalnego czaru, kinowych krajobrazów dźwiękowych i ogromnej energii.

Tak potężnego i emocjonującego występu nie da się zapomnieć. Epica, z jej monumentalnym dźwiękiem, jest gotowa przekroczyć wszelkie granice i dostarczyć wam niesamowitego show.

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają także m.in.: Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Royal Republic, Saint City Orchestra, The Scratch, Get The Shot, LemON, Rise Of The Northstar, The Rumjacks, Lady Pank, LUIKU oraz Hoffmaestro.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button