MUZYKA

Kevin Abstract i Lil Nas X zapraszają do „Tennessee”

Nowy singiel

W ubiegłym miesiącu artyści zadebiutowali z „Tennessee” na scenie Coachelli.

Teraz przyszła pora, aby podzielić się nowym singlem z resztą świata!

„Tennessee” to produkcja Kevina z Romilem Hemnanim. Premierze piosenki towarzyszył teledysk wyreżyserowany przez Cole’a Bata. W przeszłości artyści często wymieniali się nawzajem jako źródła inspiracji, więc współpraca ta była kwestią czasu. W niedawnym wywiadzie dla „Rolling Stone” Kevin ujawnił, że para przez jakiś czas uczęszczała do tego samego liceum w Georgii. Choć poznali się dopiero później, spotkanie to ewidentnie było im pisane.

Singiel „Tennessee” to następca trzeciego studyjnego albumu Kevina „Blanket”, który ukazał się w listopadzie. Krążek spotkał się z uznaniem krytyków. Vulture nazwał go „mrocznym, delikatnym, rockowym dziełem”, a Billboard zauważył, że wrażliwy dorobek Kevina „oddaje uczucie poszukiwań sensu życia, kiedy najbardziej go potrzebujesz”. 13-utworowy album pozwolił na intymne spojrzenie na jego dotychczasową podróż. Kevin próbuje odnaleźć się w nowych początkach, jednocześnie korzystając z komfortu jaki dają mu jego najwcześniejsze wspomnienia.

Lil Nas X dołączył do artysty na scenie podczas drugiego weekendu Coachelli. Podczas pierwszego weekendu gośćmi specjalnymi byli Dominic Fike i Quadeca, natomiast set rozpoczęła rzadko widziana na żywo Sky Ferreira z coverem Lady A, „Need You Now”. Abstract powróci na scenę podczas tegorocznego Governors Ball, a następnie wyruszy w trasę z Glass Animals.

Niedawno Kevin Abstract gościł na walentynkowej okładce „Highsnobiety” wraz z Sabriną Carpenter, pojawił się też na wiosennych okładkach „Alternative Press” i „CLASH” oraz został wybrany jako twarz kampanii LOEWE z takimi artystami jak 070 Shake, Young Miko i TAEYONG z NCT. 2024 zapowiada się na kolejny ważny rok w jego karierze – już wkrótce więcej nowości.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button