MUZYKA

Justin Timberlake wraca z szóstym albumem studyjnym. Teledysk do najnowszego singla „No Angels”

Muzyka łączy

Wielokrotnie nagradzany artysta Justin Timberlake powraca z szóstym albumem studyjnym „Everything I Thought It Was”!

Aby uczcić premierę, już 15 marca ukazał się oficjalny teledysk do najnowszego singla, „No Angels” (reż. Ti West).

W środę 13 marca Justin dał jedyne w swoim rodzaju show w Los Angeles. Na początku tygodnia pojawił się także u Jimmy’ego Kimmela, gdzie wystąpił z „No Angels”.

W ubiegłym miesiącu Justin Timberlake podzielił się utworem „Drown”. Współautorami piosenki byli Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen i Kenyon Dixon. Produkcją zajęli się Timberlake, Louis Bell oraz Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).

Justin Timberlake otworzył 2024 rok singlem i teledyskiem „Selfish”, który zgromadził już ponad 100 milionów streamów i 19 milionów wyświetleń. Artysta wystąpił także gościnnie w programie „Saturday Night Live”, gdzie wykonał „Selfish” oraz „Sanctified” (feat. Tobe Nwigwe).

Niedawno Justin Timberlake zapowiedział długo oczekiwaną trasę koncertową „The Forget Tomorrow World Tour”. Tournée rozpocznie się w Ameryce Północnej. Koncerty w Polsce – 26 i 27 lipca w Arenie Kraków – otworzą europejską część trasy. Następnie Timberlake powróci do Ameryki Północnej.

Wszechstronnie utalentowany artysta, producent muzyczny, autor tekstów i aktor – Justin Timberlake – sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli jako solista, a jako główny wokalista *NSYNC – kolejne 70 milionów. Muzyk ma na koncie 10 nagród Grammy w kilku gatunkach, w tym za udane solowe albumy „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki „Justified”, a także za współprace z Jay-Z.

Dotąd Timberlake zgromadził ponad 23 miliardy streamów i zdobył cztery nagrody Emmy za niezapomniane występy w „Saturday Night Live”. Występował też na dużym ekranie – użyczył swojego głosu w animowanej serii „Trolle”, w tym w trzeciej części, która ukazała się w zeszłym roku. Stworzony do filmu z 2016 roku 4x platynowy przebój „Can’t Stop the Feeling!” otrzymał wiele nominacji, w tym do Oscara i Złotego Globu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button