KATOWICE

Gruszewnia. Córka i matka znalezione martwe z ranami kłutymi

Śląsk - zabójstwo

9 sierpnia w jednym z domów jednorodzinnych w Gruszewni (powiat kłobucki) ujawniono zwłoki dwóch kobiet.

Na miejscu pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności śmierci kobiet. Miały widoczne liczne rany kłute.

Około godziny 17.40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy za pośrednictwem wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego został poinformowany, że w jednym z domów jednorodzinnych w Gruszewni odnaleziono ciało kobiety. O zdarzeniu poinformowała rodzina kobiety.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy po przybyciu potwierdzili zgłoszenie. Stróże prawa w budynku, oprócz zwłok 48-letniej kobiety, ujawnili ciało jej 70-letniej matki.

Na miejscu pracują policyjni śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Pracę kryminalnych nadzoruje przybyły na miejsce prokurator z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie. Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności śmierci kobiet.

Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji, która pozwoli precyzyjnie ustalić czas i przyczynę śmierci. Kłobuckich policjantów wspierają kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, mundurowi z katowickiego oddziału prewencji, policyjni przewodnicy wraz z psami służbowymi oraz strażacy OSP.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również
Close
Back to top button