MUZYKA

Gesaffelstein zapowiada nowy album. Mroczna podróż przez industrialny labirynt dźwięków

Muzyczny świat

Francuski producent techno Gesaffelstein zapowiedział właśnie swoją trzecią płytę studyjną.

„GAMMA” ukaże się 29 marca. Ten nowy album zabierze nas w mroczną podróż przez industrialny labirynt dźwięków Gesaffelsteina, który nareszcie odkrywa dotąd ukryte pod maską tajemnice.

Wizualną oprawą albumu i zdjęciami zajął się Jordan Hemingway (FKA Twigs, Post Malone, Gucci, Acne Studios) we współpracy z Mikiem Lévy. Gesaffelsten podzielił się także mrocznym i surrealistycznym zwiastunem albumu, który przybliży nam wszystkie jego światy.

Gesaffelstein powróci w tym roku na festiwal Coachella. Jeśli jego występ w 2019 roku aż tak porwał publikę, aż strach pomyśleć, co szykuje w tym sezonie.

Gesaffelstein współpracował z takimi gigantami jak Ye, The Weeknd, Pharrell, KayCyy, a ostatnio z Lil Nas X przy „J CHRIST”. Przełomowy utwór „Lost in the Fire” z The Weeknd przekroczył miliard streamów. Dodatkowo, w 2015 roku Gesaffelstein skomponował soundtrack do filmu Alice Winocour „Maryland”, który otrzymał nominację na festiwalu w Cannes. Muzyka Gesaffelsteina jest także charakterystycznym już brzmieniem wielkich domów mody.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button