MUZYKA

„Gasolina”. Tribbs, BEAUZ i SMACK podbijają scenę z latynoską elektroniką

DJ'e

„Gasolina” to efekt międzynarodowej współpracy z trzema świetnymi duetami.

Tribbs od początku roku pozostaje najczęściej słuchanym polskim artystą na Spotify. Dotąd zgromadził już aż 9,5 mln miesięcznych słuchaczy w serwisie i cały czas nie zwalnia tempa, prezentując efekty kolejnych zaskakujących współprac. Producent sięga po nazwiska z zupełnie różnych krajów, gromadząc fanów na wielu światowych rynkach muzycznych.

„Gasolina” stanowi owoc kooperacji Tribbsa z trzema duetami, których w świecie elektroniki nie trzeba nikomu przedstawiać. BEAUZ to dwójka DJów/producentów ze Stanów, znana ze swoich chwytliwych techno hitów. SMACK, czyli zamaskowane duo osadzone w muzyce klubowej, znalazło się na 45. miejscu ogólnoświatowego rankingu producentów prowadzonego przez 1001tracklists.

Na duet Yeico x Toni składa się z kolei dwójka hiszpańskich artystów, którzy świetnie łączą w swoich numerach rap i muzykę elektroniczną.

Razem udało im się stworzyć przebojowy numer techno z hiszpańskim wokalem, który z pewnością może zrobić niemałe zamieszanie w świecie latynoskiej elektroniki!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button