SPORTY WALKI

Gala Knockout Boxing Night 12. Powrót Sulęckiego. „Bestia ze Wschodu” czeka. Karta walk

Gala Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach

Odkrywamy pełną kartę walk dwunastej odsłony gali Knockout Boxing Night.

W walce wieczoru Maciej Sulęcki (28-2, 11KO), który powraca po 14 miesiącach do ringu. Jego przeciwnikiem będzie „Bestia ze Wschodu” czyli Sasha Yengoyan (44-7-1, 26KO).

W walce wieczoru długo oczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado.

Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ub.roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony.

W co-main evencie gali wystąpi Mateusz Tryc (9-0, 5KO), który stoczy pojedynek z Sladanem Janjaninem (27-6, 21KO). To również korespondencyjna potyczka z Robertem „Arabem” Parzęczewskim, który w ostatniej walce również podejmował Bośniaka.

Bardzo ciężki sprawdzian czeka na Przemka Zyśka (13-0, 4KO). Jego przeciwnikiem jest pochodzący z Finlandii mistrz WBC Youth, Tomi Silvennoinen (9-1, 5KO).

Widzowie w Suwałkach zobaczą w ringu również niepokonanego i rozpędzonego Kamila Bednarka (4-0, 2KO), który zmierzy się z twardym Wilmerem Gonzalezem (20-17, 13KO) oraz Denysa Krotiuka (3-0, 2KO). Ponadto debiut Ismaila Kagermanova i 2 walki boksu olimpijskiego.

Gala Knockout Boxing Night 12 już 29 sierpnia w Arenie Suwałki.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button