MUZYKA

„Fórmula Vol. 3”. Król Bachaty Romeo Santos z Justinem Timberlakiem w „Sin Fin”

Muzyczny świat

Piosenkarz i autor tekstów, Romeo Santos, wydaje swój wyczekiwany nowy album „Fórmula Vol. 3” oraz teledysk do singla „Sin Fin” z Justinem Timberlakiem.

„Fórmula Vol. 3” podkreśla charakterystyczny styl Romeo. Po ogromnym sukcesie obu „Fórmula Vol. 1” i „Vol. 2”, część trzecia, „Fórmula Vol. 3” wznosi bachatę na nowy poziom dzięki 21 nowym utworom. Uznany przez krytyków główny singiel „Sus Huellas” został wydany na początku tego roku, debiutując na 1. miejscu listy Billboard „Latin Airplay”, zdobywając 2x platynę w USA i otrzymując pochwały od „The New York Times”, „The Fader” i „Rolling Stone”. Album zawiera kilka gwiazdorskich współprac, w tym z ROSALÍĄ, Justinem Timberlakiem i Christianem Nodalem; wprowadzenie komika Katta Williamsa oraz wokale wszystkich trzech synów Romea. Piosenka „Sin Fin” z Justinem Timberlakiem jest płynną fuzją współczesnych rytmów bachaty Romea, uduchowionego głosu Timberlake’a i popowych dźwięków. Wyreżyserowany przez Emila Navę teledysk połączył dwie światowe supergwiazdy w Los Angeles i ożywił tekst ich gwiazdorską obecnością, jednocześnie ukazując pracę ich nóg, gdy tańczą w rytm obiecującej pop-bachaty.

Nowy album pojawia się w ekscytującym czasie dla Santosa, który niedawno zaszczycił swoją obecnością okładkę „Billboard” i pod koniec tego miesiąca weźmie udział w Billboard’s Latin Music Week w Miami. Santos pojawił się w lipcowym wydaniu magazynu „Rolling Stone”, a na początku lata przejął Rockefeller Plaza na letnią serię koncertów w ramach The TODAY Show’s.

Z 17 nagrodami Billboard Latin Music Awards, 8 nagrodami Premio Lo Nuestro, 2 nagrodami Premios Juventud, 4 rekordami Guinnessa, 2 nagrodami Latin American Music Awards i innymi, Santos znany jest jako Król Bachaty.

Współpracował z takimi artystami jak Drake, Usher, Nicki Minaj, Enrique Iglesias, Pitbull i Lil Wayne i miał 3 kolejne albumy #1: „Fórmula Vol. 1”, „Fórmula Vol. 2” i „Golden”. Sprzedał ponad 223 miliony singli i ponad 24 miliony płyt na całym świecie. „Fórmula Vol. 1” i „Fórmula Vol. 2” to również najlepiej sprzedające się albumy w historii artysty Sony Latin – drugi z nich osiągnął 27-krotną multiplatynę, najwyższy poziom certyfikacji dla albumu latynoskiego męskiego artysty.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button