MUZYKAPIŁKA NOŻNA

FIFA World Cup Qatar 2022. Arhbo featuring Ozuna & GIMS z oficjalną ścieżką dźwiękową

Premiera oficjalnej ścieżki dźwiękowej FIFA World Cup Qatar 2022: Arhbo wita świat w Katarze

Arhbo, nowy singiel z oficjalnej ścieżki dźwiękowej FIFA World Cup Qatar 2022, ukaże się w tym tygodniu po premierze wideo z 19 sierpnia.

  • Z udziałem Portorykańczyka, wielokrotnie nagradzanej supergwiazdy Ozuny i francusko-kongijskiego rapera Gimsa, który jest pierwszym francuskojęzycznym artystą, który wyprodukował i wykonał ścieżkę dźwiękową z Mistrzostw Świata.
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa będzie zawierać więcej nowych wydań w miarę zbliżania się rozpoczęcia turnieju.

Ozuna i Gims połączyli siły z FIFA, aby wydać Arhbo, optymistyczny nowy singiel z oficjalnej ścieżki dźwiękowej FIFA World Cup Qatar 2022. Po światowym hicie Hayya Hayya (Razem lepiej), drugi singiel ze ścieżki dźwiękowej będzie dostępny w serwisach streamingowych w piątek, 26 sierpnia. Teledysk do Arhbo przyciągnął uwagę miłośników piłki nożnej i muzyki, gdy miał swoją premierę na YouTube w piątek.

RedOne, dyrektor Creative Entertainment FIFA, skomentował: „Jestem bardzo zaszczycony, że mogę być częścią tego wspaniałego Pucharu Świata w Katarze. Możemy razem świętować piłkę nożną i muzykę, witać się nawzajem i świętować bycie razem i robić rzeczy, które kochamy! Okazje są rzadkie; musimy je chwycić i przyjąć! Oto sens, serce i dusza Arhbo: „Witamy, bracia i siostry, gdziekolwiek jesteście! Spotkajmy się i świętujmy!”.

„Arhbo” – w lokalnym slangu oznaczającym „witamy” w Katarze – pochodzi od arabskiego słowa „Marhaba”. Piosenka podnosi na duchu i wzmacnia jedność oraz wspólnotę wplecioną w tkaninę tegorocznej, przełomowej uroczystości w Katarze. To oczekiwanie na rozpoczęcie największego festiwalu piłkarskiego, który odbędzie się 20 listopada, rośnie.

Oficjalna ścieżka dźwiękowa FIFA World Cup Qatar 2022 ma na celu zgromadzenie artystów, fanów i graczy, którzy podzielą się swoją pasją, łącząc uniwersalne języki muzyki i piłki nożnej z oszałamiającym efektem. To nowe wydanie doskonale uosabia przyjaznego ducha Kataru, dając przedsmak tego, czego możemy spodziewać się, gdy „akcja” rozpocznie się za mniej niż trzy miesiące.

Zastanawiając się nad piosenką, Gims powiedział: „Dla mnie „Arhbo” to powitalne błogosławieństwo. Dosłownie oznacza „witamy”, ale to coś więcej. To święto, że my – ty i ja, wszyscy – jesteśmy tutaj.”

Ozuna skomentował: „Myślę, że »Bienvenidos«, »witaj w domu« mówi wszystko. Bez względu na to, w jakąkolwiek podróż wszyscy ruszyli, przywiodło ich tutaj, do tej chwili i w tym momencie są w domu. Mówią, że »dom jest tam, gdzie serce jest«. Prawda? El hogar está donde está el corazón. Wszystkim ludziom, którzy przychodzą, i wszystkim ludziom, którzy całym sercem chcą tu przyjechać, mówimy: 'bienvenidos’, witaj w domu!”

W miarę zbliżania się wielkiego rozpoczęcia turnieju, do eklektycznej ścieżki dźwiękowej, która jest częścią zmieniającej zasady gry strategii FIFA Sound, wprowadzonej w zeszłym roku, zostaną dodane kolejne wersje prezentujące talenty muzyczne z całego świata.

Hayya Hayya

Hayya Hayya (Lepiej razem) to pierwszy z wybranych singli, które zostaną wydane z oficjalnej ścieżki dźwiękowej z wieloma utworami FIFA World Cup Qatar 2022.

Podnoszący na duchu utwór, w którym występują Trinidad Cardona, Davido i Aisha, czerpie z wpływów R&B i reggae.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button