MUZYKA

„Endless Summer Vacation”. Miley Cyrus z nowym teledyskiem do utworu „River”

Muzyka łączy

Premierze niecierpliwie wyczekiwanego ósmego albumu studyjnego Miley Cyrus „Endless Summer Vacation” towarzyszy teledysk do nowego utworu „River”.

Także dokument „Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.

Płyta zawiera przebój „Flowers” oraz dwanaście dodatkowych utworów. „Flowers” spędził sześć tygodni na szczycie listy Billboardu, ustanawiając rekord w karierze Miley. Utwór zajmuje także 1. miejsce w amerykańskim radiu pop i jest pierwszą piosenką od prawie dekady, której udało się to w tak krótkim czasie. Singiel świetnie radzi sobie także po drugiej stronie oceanu – dotąd w Wielkiej Brytanii jeszcze żadna solowa artystka tak długo nie zajmowała 1. miejsca

W niedawno udostępnionym wideo Miley podzieliła się szczegółami dotyczącymi płyty. Artystka podzieliła „Endless Summer Vacation” na dwie części: AM i PM. Jak mówi: – AM reprezentuje poranek. Panuje tu gwar, energia i potencjał nowych możliwości. Nastał nowy dzień. Nocą atmosfera zmienia się w obskurną, niemalże zarośniętą brudem; jednocześnie jest w tym też jakiś urok. Wieczór to świetny czas na odpoczynek oraz regenerację, ale i czas na wyjście oraz poznanie dzikiej strony. Noc w Los Angeles ma pewną energię, dzięki której można poczuć, jak kłopoty wypływają na powierzchnię. To dla mnie bardzo inspirujące.

Miley rozpoczęła serię „Backyard Sessions” w 2012 roku. Jej występy przeplatane są ekskluzywnymi wywiadami w słynnym domu w LA, niegdyś zamieszkiwanym przez samego Franka Sinatrę. To właśnie w nim artystka nakręciła oficjalny teledysk do „Flowers”. Teraz ponownie zaprasza fanów do swojego świata, aby podzielić się efektami pracy ostatnich lat.

Miley jeszcze nigdy nie była tak silna i pewna siebie. Zarówno muzycznie, jak i wizualnie, „Endless Summer Vacation” odzwierciedla jej aktualny fizyczny i psychiczny stan, na których ostatnio mocno się skupiła. Płyta jest listem miłosnym do jej ukochanego Los Angeles. Nagrany w LA album został wyprodukowany z Kidem Harpoonem, Gregiem Kurstinem, Mike WiLL Made-It i Tylerem Johnsonem.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button