RÓŻNOŚCISTYL

Dzień Dziecka. Miss Polonia 2019 – Karolina Bielawska z prezentami w Fundacji Dom w Łodzi

Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, aktualnie panująca Miss Polonia 2019, łodzianka, Karolina Bielawska odwiedziła Fundację Dom w Łodzi.

Były specjalne życzenia, przepyszny tort i mnóstwo upominków!

Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska (fot. org.)

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa w naszym kraju Najpiękniejsza Polka nie mogła osobiście spotkać się z podopiecznymi placówki. Królowa piękności przygotowała natomiast dla dzieci kilka niespodzianek, m.in. specjalne zadania do wykonania, prowadzące do królewskiego skarbu czyli paczek w postaci kosmetyków i kolorowych maseczek. Aby dotrzeć do prezentów podopieczni Fundacji musieli wykonać i pokolorować własne korony z papieru i szarfy, a także zaśpiewać piosenkę. Dzieci otrzymały także wyjątkowy list z życzeniami od Miss i królewskie ciasto upieczone przez samą Karolinę Bielawską!

Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska (fot. org.)

– To wyjątkowy dzień dla dzieci. Chciałabym, żeby wszystkie czuły się szczęśliwe i kochane. Dlatego staram się pomagać i po to jest też akcja „Korona z głowy” – mówi Karolina Bielawska.

Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska (fot. org.)

Wizyta Miss Polonia w Fundacji Dom w Łodzi jest kolejną odsłoną akcji #KORONAZGŁOWY zainicjowaną przez organizatorów konkursu. Inicjatywę, która w czasie epidemii pomogła już 10 instytucjom z 5 miast wspierają laureatki konkursu Miss Polonia m.in. Karolina Bielawska (2019), Milena Sadowska (2018) i Barbara Tatara (2007).

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button