FESTIWALEKONCERTYRELACJE

Drugi dzień Kraków Live Festival 2019. Years & Years, Rosalie., Król [FOTORELACJA]

Kraków Live Festival 2019

Drugi dzień przyciągnął maksymalną ilość “gości”.

Sobotni dzień wyprzedał się cały. Bilety skończyły się kilka godzin przed rozpoczęciem festiwalu. Różnica w ilości osób pomiędzy pierwszym, a drugim dniem była znacząca. Masy ludzi napływały z każdą chwilą, zagęszczając miasteczko festiwalowe.

W sobotnie popołudnie, na scenie głównej rozpoczęła Rosalie., piosenkarka i kompozytorka reprezentująca nurt R&B. Polka jest jedną z prekursorek tego gatunku w naszym kraju. Podczas występu zaśpiewała swoje najbardziej znane utwory, starając się dodać pozytywnej energii zwiększającej się ilości zebranych.

Zespołem, który przyciągnął mnóstwo osób i najwięcej oryginalnych osobistości byli Years & Years, electro-popowcy z Londynu. Olly Alexander błyszczał w świetle zachodzącego słońca. Wydawał się bardzo wzruszony polską publicznością, wśród której powiewały kolorowe flagi. Ze sceny popłynęły takie utwory jak: “King”, “If You’re Over Me”, “Desire”, “All for You”, “Eyes Shut” i inne pozycje z ich bogatej dyskografii. Chłopaki poradzili sobie naprawdę całkiem nieźle.

O 20. na małej scenie pojawił się Król, Błażej Król. Specyficzny chłopak, który wydaje się, że uciekł ze szpitala psychiatrycznego, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Spokojnie pośpiewał, porozmawiał z zebranymi i nagle ni stąd, ni zowąd zaczął skakać jak szalony. Pomimo garstki ludzi, cieszył się z każdej jednej osoby, która dotarła na jego występ. Uśmiech sam cisnął się na twarz, patrząc na tą niezwykle ciekawą postać.

Wcześniej na Kraków Stage wystąpili Kacperczyk.
(Klaudia Rakowska)

 

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button