LEKKOATLETYKA

Cup 2022 Łódź. Są jeszcze bezpłatne bilety dla kibiców

Lekkoatletyka

Sześćset dodatkowych bezpłatnych biletów zostanie udostępnionych kibicom bezpośrednio przed rozpoczęciem piątkowego mityngu lekkoatletycznego Cup 2022 Łódź, który odbędzie się w Atlas Arenie.

Na trybunach łódzkiej hali ponadto zasiądą dzieci uczestniczące w programie „Lekkoatletyka dla każdego” oraz ich rodzice i trenerzy.

Łódzki mityng otwiera sezon halowy w Polsce. Do Atlas Areny przyjadą wielkie gwiazdy światowej lekkiej atletyki, m.in. czołowi sprinterzy świata – mistrz olimpijski z Tokio w biegu na 100 metrów Marcell Jacobs (Włochy), a także wielokrotny medalista mistrzostw świata Amerykanin Michael Rodgers – oraz mistrz olimpijski z Rio de Janeiro w skoku o tyczce Thiago Braz, srebrny medalista z Rio na 110 metrów przez płotki Hiszpan Orlando Ortega, czy inni świetni płotkarze – halowy wicemistrz świata z Birmingham Jared Eaton, czy Finka Reetta Hurske, która kilka dni temu znakomicie pokazała się na mityngu w Berlinie.

Marcel Jacobs (fot. Paweł Skraba)

Z zagranicznymi gwiazdami rywalizować będą czołowi polscy lekkoatleci, m.in. tyczkarze Piotr Lisek, Robert Sobera i Paweł Wojciechowski, kulomioci Konrad Bukowiecki i Michał Haratyk, najszybsza polska sprinterka Ewa Swoboda, czy specjalista od biegów płotkarskich Damian Czykier.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem mityngu udostępnionych zostanie blisko sześćset bezpłatnych biletów.

– Biorąc pod uwagę łagodzenie obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 zdecydowaliśmy się udostępnić kibicom jeszcze część miejsc. Serdecznie zapraszamy – mówi Lech Leszczyński, wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Wejściówki będzie można uzyskać od godz. 16 przy wejściach nr 11 i 12 Atlas Areny. Mityng Cup 2022 Łódź rozpocznie się o godz. 17.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button