REPREZENTACJASIATKÓWKA

CEV Mistrzostwa Europy 2019 w piłce siatkowej mężczyzn. Harmonogram meczów

CEV Mistrzostwa Europy 2019

CEV Mistrzostwa Europy 2019 w piłce siatkowej mężczyzn rozpoczęły się w Montpellier we Francji, w Brukseli i Antwerpii w Belgii, w Lublanie na Słowenii oraz w Amsterdamie i Rotterdamie w Holandii.

Wyniki w poszczególnych grupach:

GRUPA A (Montpellier, Francja):

12 września (czwartek):

godz. 14:15 Bułgaria – Grecja

godz. 17:15 Portugalia – Włochy

godz. 20:45 Francja – Rumunia

13 września (piątek):

godz. 17:15 Bułgaria – Rumunia

godz. 20:45  Włochy – Grecja

14 września (sobota):

godz. 17:15 Grecja – Francja

godz. 20:45 Portugalia – Bułgaria

15 września (niedziela):

godz. 14:00 Rumunia – Włochy

godz. 17:30 Portugalia – Francja

16 września (poniedziałek):

godz. 17:15 Rumunia – Grecja

godz. 20:45 Francja – Bułgaria

17 września (wtorek):

godz. 14:00 Grecja – Portugalia

godz. 19:30 Włochy – Bułgaria

18 września (środa):

godz. 14:00 Portugalia – Rumunia

godz. 20:30 Francja – Włochy

GRUPA B (Bruksela i Antwerpia, Belgia):

13 września (piątek):

godz. 15:00 Serbia – Niemcy

godz. 17:30 Słowacja – Hiszpania

godz. 20:30 Belgia – Austria

14 września (sobota):

godz. 17:30 Niemcy – Belgia

godz. 20:30 Słowacja – Austria

15 września (niedziela):

godz. 15:30 Hiszpania – Belgia

godz. 18:30 Serbia – Słowacja

16 września (poniedziałek):

godz. 17:30 Austria – Niemcy

godz. 20:30 Hiszpania – Serbia

17 września (wtorek):

godz. 17:30 Austria – Hiszpania

godz. 20:30 Słowacja – Belgia

18 września (środa):

godz. 17:30 Słowacja – Niemcy

godz. 20:30 Belgia – Serbia

19 września (czwartek):

godz. 17:30 Hiszpania – Niemcy

godz. 20:30 Serbia – Austria

GRUPA C (Lublana, Słowenia):

12 września (czwartek):

godz. 14:30 Turcja – Rosja

godz. 17:30 Finlandia – Macedonia Północna

godz. 20:30 Słowenia – Białoruś

13 września (piątek):

godz. 17:30 Macedonia Północna – Turcja

godz. 20:30 Białoruś – Rosja

14 września (sobota):

godz. 17:30 Macedonia Północna – Rosja

godz. 20:30 Słowenia – Finlandia

15 września (niedziela):

godz. 17:30 Białoruś – Finlandia

godz. 20:30 Turcja – Słowenia

16 września (poniedziałek):

godz. 17:30 Rosja – Finlandia

godz. 20:30 Białoruś – Macedonia Północna

17 września (wtorek):

godz. 17:30 Słowenia – Macedonia Północna

godz. 20:30 Turcja – Białoruś

18 września (środa):

godz. 17:30 Słowenia – Rosja

godz. 20:30 Finlandia – Turcja

GRUPA D (Amsterdam i Rotterdam, Holandia):

13 września (piątek):

godz. 14:00 Czechy – Ukraina

godz. 17:00 Estonia – Polska

godz. 20:00 Holandia – Czarnogóra

14 września (sobota):

godz. 16:00 Ukraina – Holandia

godz. 19:00 Estonia – Czarnogóra

15 września (niedziela):

godz. 16:00 Holandia – Polska

godz. 19:00 Czechy – Estonia

16 września (poniedziałek):

godz. 17:00 Czarnogóra – Ukraina

godz. 20:00 Polska – Czechy

17 września (wtorek):

godz. 17:00 Czarnogóra – Polska

godz. 20:00 Estonia – Holandia

18 września (środa):

godz. 16:00 Ukraina – Estonia

godz. 20:00 Holandia – Czechy

19 września (czwartek):

godz. 17:00 Czechy – Czarnogóra

godz. 20:00 Polska – Ukraina

Tagi
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
Back to top button
Close