FESTIWALEKONCERTY

CelKilt dołącza do line-upu Pol’and’Rock Festival 2024

Festiwale w Polsce

Z nimi każdy dzień jest Dniem Świętego Patryka!

Na Najpiękniejszą Publiczność Świata czeka muzyczna wyprawa z CelKilt – zespołem, który wstrząśnie Dużą Sceną 30. Pol’and’Rock Festival.

Od największych festiwali w Europie po udane trasy amerykańskie, CelKilt zyskał solidną reputację jako jeden z najlepszych zespołów, grających celtic-punk na świecie. Ich niezwykłe połączenie korzeni rocka i tradycji celtyckiej przyniosło im uznanie podczas ponad 700 gorących koncertów na całym świecie.

Zespół, pochodzący z malowniczej miejscowości Roanne we wschodniej Francji, od 2011 roku dostarcza niezapomniane doznania muzyczne. Z ich wyjątkowym podejściem do celtyckiego punku, CelKilt zdobył serca fanów na całym świecie. Ich dyskografia, pełna albumów i minialbumów, kulminuje w znakomitej płycie „The NextOne Down”, która zdobyła szerokie uznanie na międzynarodowej scenie celtic-punkowej.

Zespół CelKilt wystąpi na Dużej Scenie 30. Pol’and’Rock Festival w czwartek, 1 sierpnia o godzinie 15:10.

30. edycja Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki.

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są Motionless in White – amerykańskie legendy metalcore’u oraz Electric Callboy – muzyczni rewolucjoniści z Niemiec.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button