MUZYKA

Bring Me The Horizon z najnowszym teledyskiem „Kool-Aid”

Teledyski

Bring Me The Horizon rozpoczyna 2024 rok z przytupem!

To za sprawą ich najnowszego singla i teledysku „Kool-Aid”. Zespół już w tym tygodniu wyruszy w kolejną część trasy koncertowej, która obejmie dwa wieczory w londyńskiej arenie O2.

Zespół ma za sobą monumentalny rok. Liczne wyprzedane koncerty (w tym triumfalny występ jako headlinerzy Download), stadionowa trasa po Stanach Zjednoczonych z Fall Out Boy, a ostatnio własna trasa po Azji i główny występ na NEX_FEST w Japonii – to tylko część ich ostatnich sukcesów. W tym roku chłopaki z BMTH mają zamiar pobić kolejne rekordy. Nadchodząca część trasy po Wielkiej Brytanii i Irlandii już w pierwszym dniu sprzedaży biletów przyciągnęła 110 tys. fanów. W tym roku ukaże się również niecierpliwie wyczekiwany album studyjny „POST HUMAN: NeX GEn”.

Singiel „Kool-Aid” to następca takich piosenek, jak „DArkSide”, „LosT”, „AmEN!”, „DiE4u” i „sTraNgeRs”, będących częścią uznanej na całym świecie serii „Post Human”. Utwory zgromadziły razem dotąd ponad 350 milionów streamów. W skład Bring Me The Horizon wchodzą wokalista Oli Sykes, gitarzysta Lee Malia, basista Matt Kean, perkusista Mat Nicholls i klawiszowiec Jordan Fish. Nominowany do nagród BRIT i Grammy, nagradzany platynowymi płytami kwintet Bring Me The Horizon to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych z Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedał ponad 5 milionów albumów na całym świecie i zagrał wyprzedane koncerty w ponad 50 krajach.

W 2019 roku Bring Me The Horizon wypuścił szósty album zatytułowany „amo”, który zadebiutował na 1. miejscu w 17 krajach i został okrzyknięty jednym z najbardziej oczekiwanych albumów 2019 roku przez Billboard. Dzięki „amo” grupa zdobyła swoją drugą nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy rockowy album, a utwór „MANTRA” został wyróżniony w kategorii Najlepsza rockowa piosenka. „That’s The Spirit” pokrył się platyną i znalazł się na 2. miejscu listy przebojów Billboardu w Stanach Zjednoczonych. Zespół może się też pochwalić miliardem wyświetleń swoich teledysków na YouTube.

Niedawno wydane single – „DArkSide”, „LosT”, „AmEN!”, „DiE4u” i „sTraNgeRs” – oraz najnowszy „Kool-Aid” stanową część uznanej serii „Post Human”. Grupa rozpoczęła nową erę w 2020 roku, wydając pierwszą z czterech EP-ek zatytułowaną „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”. Wydawnictwo spotkało się z entuzjazmem krytyków i zadebiutowało na szczycie brytyjskiej listy albumów. W 2022 roku zespół wystąpił na gali BRIT Awards u boku Eda Sheerana, dając elektryzujący występ z „Bad Habits”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button