POLITYKAPOLSKA

Brednie Jarosława Kaczyńskiego. „W UE Polska nie będzie państwem niepodległym. Rząd Platformy to partia niemiecka”

Polska PiS

Pomimo przegranych wyborów PiS brnie w swoich chorych i upośledzonych „przemyśleniach”.

Niesamowite jest to, iż są osoby, które na coś takiego ciągle głosują. Jak widać są to głównie niewykształcone osoby, pochodzące z mniejszych miejscowości czy wsi oraz oglądające, czytające i słuchające propagandowe, pisowskie pseudotwory.

Oto kolejne urojenia Kaczyńskiego

– Dziś mamy szczególną sytuację i trzeba mówić o tym, co będzie. Nasi przeciwnicy twierdzili, że w unijnych traktatach nie będzie żadnych zmian, a stać ma się inaczej. To wszystko ma na celu przyjęcie 22 listopada planu przez PE, który będzie w dalszych etapach procedowany. Zmiany, które mają nastąpić w Unii Europejskiej oznaczają zniesienie prawa weta. Państwa członkowskie oddały uprawnienia UE, ale pozostawały państwami suwerennymi. Obecnie chce się nas tego pozbawić, a to jest zmiana o charakterze fundamentalnym dla statusu państwa. Kolejna zmiana w UE dot. klimatu. Może być tak, że Unia będzie chciała ingerować w sprawy zagraniczne, kwestie obronne oraz sprawy bezpieczeństwa granic UE. Z naszej perspektywy w te kwestie będą chciały ingerować Niemcy, a to oznacza rządy zewnętrzne w Polsce – mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia w Krakowie.

Jak dodał, Unia chce wprowadzić terror ekonomiczny poprzez wysokie kary.

– To wszystko ma na celu dominację wpływowych państw nad pozostałymi członkami UE.

Dominacja w Europie przypadnie Niemcom i Francji. W związku z naszym położeniem geograficznym Polska będzie pod niemieckim wpływem – ma to się stać po wprowadzeniu zmian w UE. W Polsce wielu wierzy w bajkę o dobrych Niemcach. Tak naprawdę Niemcy o Polakach wypowiadali się w sposób dominujący. Słyszeliśmy to także od przywódców tego kraju. W 1989 roku Niemcy nie chcieli uznać naszych granic – zostali do tego zmuszeni m. in. przez Amerykanów. To Niemcy nie chcieli Polski w NATO. Mamy sytuację, w której naszą niepodległość wcześniej określano jako incydent. Dziś Polska jest niepodległa od ponad 30 lat. Po przyjęciu traktatu, który wejdzie w UE Polska nie będzie państwem niepodległym. Nie możemy się na to zgodzić i musimy podjąć walkę z przekonaniem, że zwyciężymy – oznajmił.

Stwierdził, iż w lutym przyszłego roku w Warszawie odbędzie się konferencja wszystkich patriotycznych sił.

– Warto podkreślić, że przez 8 lat naszych rządów państwo się bardzo dobrze rozwijało i to nie podobało się Niemcom. Ten proces zostanie zatrzymany m.in. przez przymusowe wprowadzenie euro. To spowoduje straty dla wszystkich Polaków! Rząd na czele z Donaldem Tuskiem będzie miał na celu podporządkowanie nas Niemcom. Mam nadzieję, że to przyszłoroczne spotkanie w Warszawie złączy różne środowiska. Będziemy szli ku wielkiej akcji społecznej, ponieważ musimy powiedzieć wyraźnie, że nie godzimy się na zewnętrzną dominację. Walczymy o to, aby rząd Platformy nie powstał, bo to jest tak naprawdę partia niemiecka. Ale niezależnie od tego, czy to będzie skuteczne działanie, to musimy przeprowadzić tę wielką akcję społeczną. Gdy walczy się o niepodległość Ojczyzny to każda cena jest warta, by ją zapłacić – zarówno w wymiarze szerszym jak i osobistym. Musimy zwyciężyć – poinformował.

Ciąg dalszy bredni Kaczyńskiego podczas „miesięcznicy”

– Spotykaliśmy się tutaj 96 razy. Domagaliśmy się powstania pomnika Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i spowodowaliśmy to, że on powstał. Dziś jesteśmy tu w przededniu Narodowego Święta Niepodległości. Odwołanie się do niepodległości i do walki o nią jest aktualne dziś i będzie aktualne w przyszłości. Mija 13 lat i 7 miesięcy od zamachu smoleńskiego. Nie będzie łatwo, ale musimy dążyć do zwycięstwa. Tym zwycięstwem będzie obrona niepodległej Polski – mówił prezes PiS w Warszawie podczas uroczystości przeddzień Święta Niepodległości.

Jak dodał, mamy wigilię 105 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

– W ciągu tych 105 lat byliśmy niepodległym państwem przez 54 lata. Dziś 105 lat po tamtych wspaniałych wydarzeniach trzeba powiedzieć o przyszłości. Ewentualny, przyszły rząd naszych przeciwników chce dać większe emerytury esbekom i to można potraktować, jako symbol – oznajmił.

Powiedział, iż w Unii Europejskiej jest plan, aby Polacy zamieszkiwali teren Rzeczpospolitej, ale to nie będzie już polskie państwo.

– To, co ma być przedmiotem dalszych obrad na forum unijnym jest tak naprawdę likwidacją naszej niepodległości! My, Polacy chcemy być wolni i niepodlegli. Nie chcemy być podporządkowani Niemcom. Nie możemy się zgodzić na realizację tych niemieckich planów! Nie możemy być pokoleniem, które skapituluje! Czeka nas walka, ponieważ koalicja naszych przeciwników to partia zewnętrzna. Musimy walczyć i musimy tę walkę wygrać. Wolność, niepodległość i suwerenność jest na czele wartości politycznych i będziemy ich bronić za każdą cenę – oświadczył.

Jesteśmy jedynymi w Polsce, którzy piszą prawdę (jesteśmy apolityczni) i nie boimy się tego robić. Jeśli inne partie będą także będą m.in. łamać Konstytucję czy kraść z taką samą stanowczością będziemy o nich pisać. W trakcie ostatnich 8 lat też negatywnie pisaliśmy, np. o Platformie.
(włane, PiS)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button