MOTOSPORT

5. Rajdowy Ustroń. Kajetan Kajetanowicz wśród gości. Na fanów motoryzacji czeka mnóstwo atrakcji

Motoryzacyjny Ustroń

Już w najbliższy weekend pasjonaci motoryzacji zwrócą oczy w stronę Ustronia.

W dniach 18-19 września odbędzie się 5. Rajdowy Ustroń. Wśród gości nie zabraknie rajdowych gwiazd z Kajetanem Kajetanowiczem i zespołem Rally Team na czele oraz wielu atrakcji, które umilą czas całym rodzinom, a przy tym, przez dobrą zabawę, będą promować zasady bezpieczeństwa na drogach.

Idea Rajdowego Ustronia jest niezmienna już od lat. Miło spędzając czas, całe rodziny mogą lepiej poznać rajdy samochodowe oraz edukować się w temacie bezpieczeństwa na drogach. Wszystko to w towarzystwie profesjonalnych kierowców i pilotów rajdowych, którzy jak nikt inny znają ten temat od podszewki. W Ustroniu nie zabraknie oczywiście Kajetana Kajetanowicz i jego zespołu, Rally Team, który swoją specjalną strefą i wieloma atrakcjami jak zawsze będzie przyciągać tłumy fanów.

Na miejscu pojawią się także partnerzy zespołu, którzy przygotowali dla wszystkich specjalne atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy do udziału w licznych konkursach z nagrodami, razem z fundacją Prowadzę – jestem trzeźwy będzie można odbyć kurs pierwszej pomocy, wypróbować działanie narkogogli oraz alkogogli, a także poznać szczegóły pracy ratownika medycznego i wyposażenie samochodu ratunkowego. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać również z rajdowego symulatora oraz e-sportowego doświadczenia TRITON Racing, a także wziąć udział w treningu przygotowanym specjalnie dla 3-krotnego mistrza Europy, Kajetana Kajetanowicza.

Na miejscu dostępne będzie także stoisko programu „Mistrzowie w drodze”. Dzięki symulatorowi dachowania będzie można przeżyć w bezpieczny sposób moment dachowania pojazdu oraz przekonać się, że już przy małej prędkości można poczuć skutki zderzenia. Na ustrońskim rynku znajdziecie również piękne i szybkie samochody. Na fanów czekać będą m.in. treningowe rajdówki Kajetanowicza, sportowe auta, policyjny radiowóz BMW czy specjalnie przygotowany tor z możliwością jazdy rajdówkami zdalnie sterowanymi.

Zapach rajdowej benzyny będzie odczuwalny w Ustroniu już w sobotę wieczorem. O 19:00 rozpocznie się prolog, który będzie dobrym przedsmakiem niedzielnych emocji, wśród których m.in. walka o zwycięstwo w ustrońskim kryterium o puchar Kajetana Kajetanowicza. Niedzielne atrakcje rozpoczną się o godzinie 10:00. Emocje i widowiskowa jazda gwarantowane!

– Ustroń to miejsce, w którym zaczyna się i kończy każdy mój rajd. To mój dom. Dlatego Rajdowy Ustroń to dla mnie tak wyjątkowy czas, ale wiem, że nie tylko dla mnie. To impreza świetnie znana fanom motoryzacji i całym rodzinom, którzy chętnie tu przychodzą, bo każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Będąc tutaj naprawdę trudno jest nie złapać motorsportowego bakcyla. Razem z całym zespołem i naszymi partnerami zapraszam Was gorąco na piątą edycję tego wyjątkowego wydarzenia. Będę na Was czekał! – mówi Kajetan Kajetanowicz.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button