POZOSTAŁE

35. PAKA nie zwalnia. Kolejny dzień śmiechu za nami [ZDJĘCIA]

PAKA 2019

W kolejnym dniu tegorocznej PAKI, na widzów czekały aż trzy wydarzenia.

Przesłuchania konkursowe odbyły się tym razem z udziałem kabaretów: Kwiatkowski i Bank, Po Omacku, Arkadiusz Pan Pawłowski i Klub Szyderców Bis. Występy przeplatane były piosenkami biorącymi udział w konkursie o Nagrodę Specjalną im. Mirka Wujasa. Prowadzący wydarzenie Piotr Gumulec na zakończenie wraz ze swoim kabaretem zaprezentował skecz, który rozbawił do łez. Damska część publiczności wodziła za Gumą rozmarzonym wzrokiem, gdy ten szalał po scenie w przebraniu księdza. Nie trzeba dodawać, że wyjątkowo twarzowo wyglądał w tym kostiumie.

O dwudziestej kolejne wydarzenie czyli Pojedynki Kabaretowe. Tym razem kabareciarze kontra standupowcy. Po jednej stronie połączone siły kabaretów Czesuaf i FiFa-RaFa, a z drugiej Grzegorz Dolniak i Bartek Gajda. Po wyrównanej walce rzutem na taśmę wygrali ci drudzy, a niesamowity popis konferansjerki zaprezentował Tomasz Jachimek.

Na zakończenie wieczoru ze sporym opóźnieniem coś z grubej rury, czyli Wieczór Stand-up. Na scenie pojawili się widziani już wcześniej tego dnia Jachimek, Dolniak, Gajda oraz Łukasz Kaczmarczyk i Ewa Błachnio.

Wieczór i pól nocy pełne śmiechu już za nami, a dziś wieczorem Wielka Gala kończąca tegoroczną PAKĘ.
(Artur Rakowski)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button