KONCERTYPOZOSTAŁE

31. Finał WOŚP w Warszawie. 16 koncertów – lista wykonawców

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko pełna pozytywnych emocji zbiórka na konkretny medyczny cel, ale też masa atrakcji towarzyszących, realizowanych przez sztaby na całym świecie.

W Warszawie Fundacja WOŚP po raz kolejny organizuje koncerty, na których usłyszymy znanych i lubianych artystów z różnych kręgów muzycznych. Z kim zobaczymy się w stolicy?

29 stycznia na Placu Bankowym czeka nas w sumie 16 koncertów artystów znanych bywalcom Najpiękniejszego Festiwalu Świata i innych projektów Fundacji WOŚP, wśród nich są m.in. laureaci ostatnich Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata – Pull The Wire, Transgresja, Żurkowski i Dziwna Wiosna.

Na scenie zobaczymy też kilka innych kapel, które zagrały na 28. Pol’and’Rock Festival – zespoły Hańba!, Gutek, Kirszenbaum, Kashell, WaluśKraksaKryzys, Blenders, Spięty, Sztywny Pal Azji, polsko-ukraiński projekt DAGADANA i pochodzący z Rumunii Dirty Shirt, który jako ulubieniec publiczności zwyciężył w plebiscycie Złotego Bączka.

W line-upie znaleźli się też Mrozu, który wystąpi tuż po Światełku do Nieba i LemON, którego koncert zakończy całe wydarzenie.

31. Finał WOŚP w Warszawie. Koncerty (fot. org.)

Wstęp na koncerty dla wszystkich chętnych

Koncerty będą się również odbywały w studio telewizyjnym 31. Finału WOŚP na Placu Defilad w Warszawie. Oprócz wyżej wymienionych zespołów zagrają tam też Orkiestra Nadarzyn, Kiernozianie oraz Voo Voo. Każdy może odwiedzić finałowe studio telewizyjne, jednak wewnątrz może przebywać określona liczba osób, więc należy przygotować się na oczekiwanie na wejście do środka w kolejce.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button