KATOWICE

10. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów w Katowicach [WIDEO]

Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów 2018

10. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów i PRZEmarsz Superbohaterów czyli Festiwal Dziwnie Fajne odbędzie się tym roku 9 września w Katowicach. Weź bądź!

„Jak co roku w ramach Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów zapraszamy na PRZEmarsz Superbohaterów – 9 września do Katowic. Spotykamy się na trasie: Plac Szewczyka – Strefa Kultury. Start godz. 16:00 (zbiórka 15:30). Przemaszeruje z nami i zagra L.U.C & REBELBABEL wraz Orkiestra Dętą z Dabrowy Górniczej a o południowoamerykańskie rytmy zadba orkiestra Bloco Pomerania. Wstęp wolny!

Prasujcie peleryny, odkurzcie super moce, szykujcie stroje i Przybywajcie!” – zapowiadają organizatorzy. Udowodnimy,że każdy może być superbohaterem, tak nie wiele trzeba. Wystarczą drobne rzeczy a dzięki nim świat może stac się lepszy !!! MIŁOŚĆ MUZYKA TOLERANCJA

Już teraz zabieraj swoich najbliższych od małego po starego i dołącz do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/1778195962258884/

Będzie także koncertowo. Specjalnie dla Was zagrają: Jan Niezbędny, Gooral, L.U.C.& Rebel Babel Wojtek Mazolewski z wyjątkowym projektem CHAOS PEŁEN IDEI, a w nim niesamowici goście John Porter, Piotr Zioła, Vienio, Justyna Święs, Misia Furtak .! Weź BĄDŹ.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button