POZOSTAŁERELACJE

Zaglądamy za kulisy przedstawienia Cirque Du Soleil – Crystal [ZDJĘCIA]

Cirque du Soleil z arenowym show: CRYSTAL

Cirque du Soleil to kanadyjska grupa rozrywkowa określająca się jako „niezwykłe połączenie sztuki cyrkowej i ulicznej”.

Ich początki sięgają lat 80. ubiegłego wieku, a wciąż zaskakują! W Polsce mamy przyjemność ich podziwiać od 2012 roku. To wtedy przedstawieniem “Saltimbanco” rozkochali w sobie polską publiczność. Od tamtego czasu, przyjeżdżają do nas co roku, z nowymi propozycjami, odsłaniając tym samym coraz więcej zapierających dech w piersiach akrobacji i spektakularnych rozwiązań widowiskowych.

W tym roku zupełna nowość, artyści wystąpią na lodzie, łącząc techniki łyżwiarstwa i akrobatyki. Międzynarodowa obsada show obejmuje 43 artystów oraz ponad 50 członków załogi z ponad 20 państw. Reżyserem tego lodowo-podniebnego show jest Shany Carroll i Sebastien Soldevila. Widowisko “Crystal” jest przedstawiane w halach sportowych na całym świecie od 2017 roku, teraz przyszła kolej na Polskę.

Crystal to młoda dziewczyna, która żyje z przeświadczeniem, że nie pasuje do otaczającego ją świata, nie potrafi znaleźć swojego miejsca na ziemi. Pewnego razu przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod którego taflą znajduje alternatywną wersję swojego życia.

Artyści zabiorą nas w podróż, której celem jest odkrycie samego siebie, a drogą – ludzka wyobraźnia.

Show zagości w Krakowie do 26 stycznia, a później możliwość jego zobaczenia będą mieli widzowie z Gdańska i okolic. Jest jeszcze szansa kupna biletów, więc do dzieła!
(Klaudia Rakowska)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button