POZOSTAŁE

You Can Dance – Nowa Generacja. Uczestnicy doprowadzili Edytę Herbuś do łez [WIDEO]

Nowe taneczne show

Już w niedzielę poznamy 16 najlepiej tańczących dzieci w Polsce.

Z ogromnymi emocjami na planie nowego rodzinnego programu nie była w stanie walczyć Edyta Herbuś, która odwiedziła uczestników na treningach. W pewnym momencie na jej twarzy pojawił się potok łez, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

W etapie Akademia 55 uczestników wyłonionych podczas castingów będzie szlifowało taneczny warsztat pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Do odcinków studyjnych zakwalifikuje się zaledwie szesnaścioro tancerzy w wieku 8-13 lat. W nowym odcinku „You Can Dance – Nowa Generacja” na młodych uczestników czeka więc wiele emocjonujących momentów oraz spotkania z idolami – Roksaną Węgiel, Cleo, Adrianną Skon, Gromeem oraz Edytą Herbuś. I to właśnie ostatnia ze wspomnianych gwiazd nie będzie w stanie powstrzymać łez wzruszenia po spotkaniu z uczestnikami Akademii.

– Patrząc na te dzieciaki, przypominam sobie siebie w ich wieku. Przypominam to, czego potrzebowałam, z czym się mierzyłam, co było dla mnie największym wyzwaniem – mówiła Edyta Herbuś tuż przed pierwszym spotkaniem z uczestnikami „You Can Dance – Nowa Generacja”.

– Jestem tu po to, żeby was otulić. Zaczęłam tańczyć kiedy miałam 9 lat więc byłam w takim wieku, jak większość z was. I właśnie po to odbywa się to spotkanie – żebym mogła podzielić się też swoimi doświadczeniami – powiedziała radośnie tancerka w trakcie Akademii.

You Can Dance – Nowa Generacja. Edyta Herbuś (fot. materiały prasowe/TVP)

Spotkanie z dziećmi z minuty na minutę było coraz bardziej emocjonujące. W pewnym momencie Edyta Herbuś nie wytrzymała i rozpłakała się.

– Potrzebuję chwilkę… – zakomunikował łamiących się głosem.

– Przyjmując zaproszenie do tego programu mocno skoncentrowałam się na tym, co ja mogę dać tym dzieciom, czym mogę się podzielić i czego potrzebują. W ogóle nie spodziewałam się, że od nich dostanę tak dużo… – wyznała zapłakana tancerka.

You Can Dance – Nowa Generacja. Edyta Herbuś (fot. materiały prasowe/TVP)

Niezwykle emocjonujące spotkanie Edyty z uczestnikami widzowie będą mogli zobaczyć już w niedzielę. Warto dodać, że to właśnie na zakończenie Akademii poznamy 16 uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu – odcinków studyjnych. Najlepszych z najlepszych wyłoni jury – Klaudia Antos, Agustin Egurrola i Michał Misha Kostrzewski.

Przypomnijmy, że na prośbę widzów TVP przeniosło emisję nowego rodzinnego show. Od tego tygodnia program można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button