MUZYKAPOZOSTAŁE

Wzruszająca chwila w The Voice of Poland. Zuzia Janik i trenerzy popłakali się. Mamy wideo

Rozrywka

Zuzia Janik zadedykowała swój występ zmarłemu bratu.

Kiedy dowiedzieli się o tym trenerzy, polały się łzy, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

17-letnia Zuzia Janik jest jedną z uczestniczek, którą widzowie będą mogli oglądać podczas ostatnich Przesłuchań w Ciemno 14. edycji „The Voice of Poland”.

– Utwór chciałabym zadedykować starszemu bratu, Kamilowi – powiedziała uczestniczka tuż przed wejściem na scenę.

14. The Voice of Poland. Zuzia Janik (fot. Jan Bogacz/TVP)

Kiedy niesamowity głos Zuzi Janik rozbrzmiał w przeboju sanah „Nic Dwa Razy”, trenerskie fotele zaczęły odwracać się w mgnieniu oka. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron robili co mogli, aby niezwykle utalentowana nastolatka, dołączyła właśnie do ich teamu. Podczas wspólnych rozmów Zuzia Janik postanowiła podzielić się z trenerami i publicznością swoją poruszającą historią.

– Mój brat był tu jeszcze ze mną sześć lat temu, ale zmarł na raka – wyznała zapłakana Zuzia Janik, którą widzowie mogą pamiętać z „The Voice Kids”.

Zuzia Janik jako 11-latka wystąpiła w pierwszej edycji talent show z udziałem dzieci. Swój ówczesny występ również dedykowała bratu Kamilowi, u którego wykryto nowotwór. Niestety, brat Zuzi przegrał walkę z chorobą. Mimo tragedii, którą przeżyła, nastolatka się nie załamała i wciąż spełnia swoje marzenia. Występ w 14. edycji „The Voice of Poland” był jednym z nich.

14. The Voice of Poland. Zuzia Janik (fot. Jan Bogacz/TVP)

Cały utwór w wykonaniu 17-latki widzowie będą mogli obejrzeć już dziś o godzinie 20:00. Wtedy dowiemy się także, do drużyny którego trenera zdecyduje się dołączyć uczestniczka?

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button