FILM I SERIALE

“Wznieść Się Chcę”. Viki Gabor nagrała utwór promujący film „Wyprawa na Księżyc”

Viki Gabor - “Wznieść Się Chcę”

Viki Gabor nagrała utwór “Wznieść Się Chcę” – singiel promujący nowy film animowany Wyprawa na Księżyc.

Młoda wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, nagrała polski cover piosenki “Rocket to the Moon”. Utwór, który dziś ma swoją premierę, pochodzi z najnowszego filmu Wyprawa na Księżyc w reżyserii słynnego animatora Glena Keane’a (twórcy m.in. Małej Syrenki i Pięknej i Bestii). Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.

Wyprawa na Księżyc (fot. pras.)

Premiera filmu Wyprawa na Księżyc już 23 października.

“Wznieść Się Chcę” można posłuchać TUTAJ

Opis filmu:

Zdeterminowana i bystra dziewczynka buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem filmowiec i animator Glen Keane, a za produkcję odpowiadają Gennie Rim i Peilin Chou. Wyprawa na Księżyc to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.

O Viki Gabor:

Urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Polsce. Viki to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2019 r. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako jedna z niewielu młodych polskich artystów miała okazję występować za granicą podczas trasy koncertowej Lighthouse Tour zorganizowanej przez brytyjski zespół Bars and Melody. Jej single “Superhero” oraz “Ramię w ramię” (nagrany w duecie z Kayah) osiągnęły status Podwójnej Platynowej Płyty, a najnowszy “Getaway” – Złotej Płyty. Viki była w tym roku nominowana do Fryderyków w trzech kategoriach: Fonograficzny debiut roku, Utwór roku („Superhero”) oraz Teledysk roku („Superhero”).

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button