LUBLIN

Wypadek drogowy. 15-letni motocyklista nie żyje

Lubelskie

31 lipca po południu w gminie Leśniowice, kierujący motocyklem 15-latek uderzył w Mercedesa, którym kierował 73-latek.

Do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierowca samochodu wykonywał manewr skrętu w lewo na posesję. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji życia chłopca nie udało się uratować.

Wczoraj przed godziną 17:00 dyżurny chełmskiej komendy (Lubelskie) otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocykla, do którego doszło w Majdanie Leśniowskim w gminie Leśniowice.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem typu cross 15-latek uderzył w bok Mercedesa, którym kierował 73-latek. Do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierowca samochodu wykonywał manewr skrętu w lewo na teren prywatnej posesji. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji życia chłopca nie dało się uratować. Zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący Mercedesem był trzeźwy. Na czas prowadzonych czynności droga była całkowicie zablokowana.

Obecnie pod nadzorem prokuratora policja ustala wszystkie bliższe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button