MUZYKAPOZOSTAŁE

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w „The Voice of Poland”. Edyta Górniak do Urszuli Dudziak: Jestem tylko dzieckiem Boga

11. The Voice of Poland

Królowa polskiego jazzu postanowiła wyjawić, co myśli o divie polskiego popu.

Fani programu otwarcie przyznają, że skład trenerski w obecnym „The Voice of Poland” jest jednym z najlepszych w historii polskiej edycji talent show. W komentarzach często przewijają się opinie na temat niezwykłej chemii łączącej Urszulę Dudziak, Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z Afromental.

The Voice of Poland 11 (fot. Jan Bogacz/TVP)

Już od pierwszych dni nagrań szczególna więź połączyła Urszulę Dudziak i Edytę Górniak. Miłość do muzyki i Stanów Zjednoczonych jest kanwą wielu historii, które panie opowiadają sobie w przerwach pomiędzy kolejnymi występami uczestników. Dowodem niezwykłej nici porozumienia jest również szczere wyznanie Urszuli na temat Edyty.


– Jesteś osobą niezwykłą. Piękną, wrażliwą, która niesie innym pomoc. Masz piękne, dobre serce… – wyznała poruszona Urszula Dudziak.

– Jestem tylko dzieckiem Boga. To jest jego dzieło. Przekazuję komplementy dalej – skwitowała skromnie Edyta Górniak unosząc dłonie ku niebu.

– Jestem wzruszona twoim podejściem i umiejętnością określenia tego, co jest ważne – dalej komplementowała Urszula.

– Nie umiem przyjmować komplementów, ale dziękuję – odpowiedziała zakłopotana Edyta Górniak.

Urszula Dudziak bardzo żywiołowo zareagowała na te słowa i upomniała koleżankę z trenerskiej loży, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Przypominamy, że już dziś o 21:00 w TVP2 zobaczymy kolejne „Przesłuchania w Ciemno”. Wśród uczestników pojawi się m.in. Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej.

Karolina Matej i Grażyna Szapołowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w „The Voice of Poland”

W sobotnim odcinku muzycznego show pojawi się jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Będzie kibicować wnuczce Karolinie.

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage’u „The Voice of Poland”.

– Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko – opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

– Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom – mówi uczestniczka talent show.

Karolina Matej (fot. Jan Bogacz/TVP)

Udział w „The Voice of Poland” to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Uczestniczka muzycznego talent show cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej „Kochaj Mnie”. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej – reżyserka Katarzyna Jungowska.

– Prosiłam Karolinę: – Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną – opowiada Grażyna Szapołowska.

– Nie… – usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka.

Babci udało się jednak znaleźć sposób na wnuczkę. Jaki? Koniecznie zobaczcie nasze wideo.

W nowym odcinku „The Voice of Poland” Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej?

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button