MUZYKA

will.i.am i Britney Spears z kolejnym hitem – MIND YOUR BUSINESS

Singiel

Niecierpliwie wyczekiwany singiel „MIND YOUR BUSINESS” to pierwsze spotkanie artystów od 2012 roku.

Wtedy to will.i.am i Britney Spears wydali ponadczasowy i 3x platynowy przebój „Scream & Shout”.

Enigmatyczny „MIND YOUR BUSINESS” wypełniony jest charyzmą artysty. Niezrównana energia Britney wznosi piosenkę na nowe wyżyny, tworząc z niej niezaprzeczalną piosenkę roku.

will.i.am powrócił niedawno z utworem „THE FORMULA”, w którym wsparł go Lil Wayne. Singiel stworzony został na potrzeby współpracy z Formułą 1, dla której will.i.am został pierwszym w historii „Global Artist in Residence”. Już wkrótce w ramach tej kolaboracji ukaże się więcej kawałków inspirowanych F1.

Zarówno „THE FORMULA” jak i „MIND YOUR BUSINESS” stanowią preludium do nadchodzącego piątego solowego albumu artysty. Nieustannie przesuwając granice i wykorzystując przeróżne innowacje, will.i.am jest gotów na nowy rozdział w swojej karierze. Ponad dwudziestoletnia kariera will.i.am wciąż odciska piętno na przemyśle muzycznym. Współzałożyciel i frontman Black Eyed Peas jest także uznanym producentem i odnoszącym sukcesy solistą. Łącząc pasję do inwestycji w muzykę i technologię, działa także jako założyciel i dyrektor generalny FYI.AI, komunikatora Web 3.0. Kieruje również programami edukacyjnymi STEAM dla ponad 12 tys. uczniów w Los Angeles za pośrednictwem swojej fundacji i.am Angel.

Amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, aktorka oraz nagrodzona Grammy ikona muzyki pop jest jedną z najpopularniejszych muzyków na świecie. Albumy Britney Spears sprzedały się w ponad 150 mln egzemplarzy. W samych Stanach Zjednoczonych Britney sprzedała ponad 70 mln płyt, singli i pojedynczych utworów.

Urodziła się w Mississippi, a dorastała w Luizjanie, skąd jako nastolatka wyruszyła aby podbić muzyczny świat. Jej pierwszy singiel „…Baby One More Time” okazał się niesamowitym międzynarodowym sukcesem, który pobił wiele muzycznych rekordów i sprzedał się w ponad 20 mln egzemplarzy. W USA pokrył się 14x platyną. 24 października Britney zaprezentuje odważną i poruszającą opowieść o wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu i nadziei. Niecierpliwie wyczekiwana książka „The Woman in Me” pokaże kulisy życia gwiazdy, której zmagania obserwował cały świat.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button