KONCERTY

W oczekiwaniu na koncert MUSE. Co z tym Mattem…

MUSE w Polsce

Od pierwszych nagrań MUSE, Matt nigdy nikomu nie pozwolił usłyszeć swojego wokalu bez akompaniamentu, poza producentem nagrania.

Nawet jego zespołowi koledzy muszą opuścić studio, gdy Matt nagrywa swoje utwory wokalne.

Pewnego dnia Matt dostał niekonwencjonalny prezent od jednego ze swoich rosyjskich fanów. Prezent był tak szokujący, że najprawdopodobniej został schowany przed wścibskimi oczami osób niepowołanych. A co to było? Obraz, ale nie był to zwykły obraz. Obraz ten przedstawiał Matta… nagiego Matta, którego “interes” został zakryty sercem, a na ramieniu w spokoju siedziała mu wrona. Ciekawe co autor miał na myśli… może na jego wyobraźnię podziałały zdobyte przez lidera grupy nagrody dla Najseksowniejszego faceta na NME Awards nieprzerwanie w latach 2007-2014 z wyłączeniem 2012 roku..

Matt Bellamy jest nie tylko liderem jednego z największych zespołów rockowych na świecie, jest także rekordzistą świata… w rozbijaniu gitar w trasie. Dominic Howard (perkusista) podobno trzy razy został kontuzjowany, bo przy okazji ekspresyjnej natury Matta zdarzało się, że dostał od lidera gitarą.

Zespół wystąpi w Polsce 22 czerwca 2019 na koncercie w Tauron Arena Kraków.

Szczegóły i bilety na www.livenation.pl
(Klaudia Rakowska)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button