MUZYKA

Travis Scott, Bad Bunny i The Weeknd w nowym singlu „K-POP”

Teledysk

Najnowszy singiel i teledysk Travisa Scotta we współpracy z Bad Bunny i The Weeknd to zapowiedź nadchodzącego czwartego albumu studyjnego artysty.

„UTOPIA” ukazała się 28 lipca.

Fani wyczekiwali premiery singla już od kilku miesięcy. „K-POP” łączy trzy największe gwiazdy przemysłu muzycznego i otwiera świat „UTOPII”, jednocześnie rzucając światło na imponujący rozwój artysty. Nie da się ukryć, że Travis Scott jest u szczytu swoich możliwości jako wykonawca, autor tekstów, producent i współpracownik – po raz kolejny udowadnia, że w tym biznesie nie ma sobie równych.

„UTOPIA” zapowiada się na największe muzyczne wydarzenie tego roku. Album całkowicie przeniesie fanów do świata artysty w formacie 3D. Następnie Travis Scott zadebiutuje z nowym materiałem na scenie przed Piramidami w Gizie.

„K-POP” ma szansę powtórzyć sukces przeboju #1 „SICKO MODE” z Drakiem. Następca bijącego rekordy albumu „ASTROWORLD” z 2018 roku, „UTOPIA” ukaże się w kilku formatach i z pięcioma różnymi okładkami.

Travis Scott – nazwisko, do którego bez wątpienia należy przyszłość! Pochodzący z Houston artysta, za którym nie można nadążyć, jest świadomy swojego statusu – jest nie tylko liderem w muzyce, ale także w modzie i kulturze. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy projektant, ikona stylu, aktor, producent i założyciel wytwórni Cactus Jack, zmienił bieg hip-hopu. Travis jest też założycielem fundacji Cactus Jack Foundation, której misją jest wspieranie młodzieży z Houston, włączając w to programy stypendialne oraz pokrywanie wydatków na edukację i twórcze przedsięwzięcia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button