MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. „Największe ciacho 13. edycji”. Martin Rybczyński zaskoczył trenerów [WIDEO]

13. edycja "The Voice of Poland" rusza

„Pasja do śpiewania, poczucie humoru, szczerość, ciacho”.

Pojawienie się 29-letniego Martina Rybczyńskiego na scenie 13. edycji „The Voice of Poland” wywołało ogromne poruszenie wśród trenerów show.

Przed nami pierwsze Przesłuchania w Ciemno 13. edycji „The Voice of Poland”. Na scenie talent show w pierwszym etapie zaśpiewa niemal 100 uczestników, którzy marzą o muzycznej karierze. Jednym ze śmiałków jest Martin Rybczyński, który wykonał przebój Stinga „Englishman In New York”. Pojawienie się uczestnika wywołało spore zamieszanie, a jego występ zachwycił wszystkich trenerów, którzy obrócili swoje fotele.

– Chciałbym mieć takiego syna – wyznał Marek Piekarczyk.

– Ale jesteś niesamowity – mówiła zachwycona Justyna Steczkowska.

– Zaimponowała mi twoja determinacja – dodała Lanberry.

The Voice of Poland. Lanberry i Martin Rybczyński (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Jesteś super. Żywe złoto! – ocenił Tomson.

– Pogoda ducha, pasja do śpiewania, poczucie humoru, szczerość, przystojny – ciacho przecież – podsumował występ Martina Baron.

Kim jest Martin Rybczyński, którego już w sobotę zobaczymy w premierowym odcinku 13. edycji „The Voice of Poland”?

Martin urodził się i na co dzień mieszka w Austrii, ale to Polska i Polacy są najbliżsi jego sercu. Charakter i temperament odziedziczył po rodzicach, którzy pochodzą z Zakopanego. W liceum śpiewał w chórze. Chciał studiować medycynę, ale niestety nie dostał się na wymarzoną uczelnię. W ramach służby wojskowej był sanitariuszem w Czerwonym Krzyżu. Próbował też swoich sił w modelingu. Współpracował z takimi domami mody jak m.in. Brioni i Calvin Klein. Chodził po wybiegu podczas mediolańskiego tygodnia mody, a także na pokazach w Nowym Jorku i w Los Angeles. Tęsknota za rodzinnym domem dawała mu się jednak mocno we znaki. Postanowił więc porzucić świat mody, wrócił do Europy i zaczął prowadzić kanał zdrowotny na YouTube. Ostatecznie zdecydował, że chce związać życie z muzyką. Pisze teksty i komponuje swoje piosenki, a największym marzeniem jest możliwość koncertowania po całej Polsce.

Martin Rybczyński (fot. archiwum prywatne)

Do którego z trenerów zdecyduje się pójść Martin Rybczyński, który w programie został okrzyknięty największym ciachem najnowszej edycji „The Voice of Poland”? Dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button