MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Mister Polski Daniel Borzewski powalczy o sławę [WIDEO]

Rozrywka

Na scenie muzycznego talent show wystąpi Daniel Borzewski, który w 2019 roku wygrał tytuł Mistera Polski.

Zobaczcie fragment jego występu. Czy ma szansę na zrobienie muzycznej kariery?

W sobotni wieczór widzowie zobaczą ostatnie już Przesłuchania w Ciemno 14. edycji „The Voice of Poland”. Na scenie swoje wokalne umiejętności zaprezentują uczestnicy z Warszawy i z Lubelszczyzny. O wejście do drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona walczyć będzie, m.in. Daniel Borzewski, Mister Polski 2019.

Mister Polski Daniel Borzewski (fot. archiwum/TVP)

– Program jest dla mnie naturalną drogą do spełnienia moich kolejnych marzeń. Mam nadzieję, że udział w „The Voice of Poland” pomoże mi rozwinąć skrzydła w świecie muzyki oraz da szansę zaistnieć na małych i dużych scenach – mówi 27-latek, który w sobotnim odcinku talent show zaśpiewa przebój „Work Song” z repertuaru Hoziera.

Mister Polski Daniel Borzewski (fot. archiwum/TVP)

W naszym wideo możecie zobaczyć fragment występu Daniela Borzewskiego, którego widzowie mogą znać z wielu programów telewizyjnych. Przez lata aspirujący wokalista był tancerzem. Występował na największych polskich scenach i w wielu programach telewizyjnych, m.in. „Jaka to melodia?”, „Dance Dance Dance” czy „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Kilka lat temu Daniel był także jednym z tancerzy towarzyszącym uczestnikom na scenie „The Voice of Poland”. Prawie trzy lata temu Daniel Borzewski postanowił jednak odejść z grupy tanecznej, w której występował i poświęcił się muzycznej karierze.

– Kiedy byłem dzieckiem moją jedyną pasją był śpiew, a bycie piosenkarzem największym marzeniem. Z czasem pojawił się też taniec. Przeprowadzając się do Warszawy dostałem od życia możliwość kształcenia się w tym kierunku i spełniania się jako profesjonalny tancerz. Dzięki temu byłem blisko muzyki, ale nie spełniałem się w 100 procentach. Teraz chce połączyć taniec ze śpiewem i spełniać się w 200% tworząc show wokalno-taneczny – mówi Daniel Borzewski.

14. The Voice of Poland. Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental (fot. Jan Bogacz/TVP)

Mister Polski ma na swoim koncie trzy single, a jeden z nich, tj. utwór „Wake Up”, zgłosił do preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Czy występ Daniela Borzewskiego odwróci trenerskie fotele w „The Voice of Poland”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button