MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Ola Antoniak rozłożyła trenerów na łopatki. Czy będzie nową Christiną Aguilerą? Wideo

Rozrywka

Choć ma zaledwie 13 lat, zmierzyła się na scenie z utworem, który sprawia ogromną trudność doświadczonym wokalistkom.

Uczestniczka sobotniego odcinka rozłożyła trenerów na łopatki, śpiewając przebój Christiny Aguilery.

– Mam apetyt na jakieś super zdolne dziecko – zakomunikował Baron, czekając na kolejny występ w siódmej edycji „The Voice Kids”.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

I zapewne nie spodziewał się, że jego prośba zostanie spełniona tuż po wypowiedzeniu tych słów.

Za wszystko odpowiedzialna jest 13-letnia Ola Antoniak, pochodząca z niewielkiej miejscowości Przygody. Nastolatka szybko udowodniła, że mimo młodego wieku może pochwalić się niezwykłą barwą głosu, ogromną świadomością wokalną oraz lekkością z jaką potrafi wydobywać nawet najtrudniejsze dźwięki.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Swoje umiejętności w najlepszym wydaniu Ola zaprezentowała w utworze „Hurt” Christiny Aguilery, który uznawany jest za jeden z najtrudniejszych do wykonania. I choć problemy z wyśpiewaniem wspomnianego przeboju miewają starsze i bardziej doświadczone piosenkarki, Ola wykonała go w sposób, który zaskoczył zarówno trenerów jak i zgromadzoną w studiu publiczność, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– W jej głosie mieści się tyle kolorów, ma niesamowitą skalę i lekkość z jaką śpiewa, mocne wysokie dźwięki – to jest talent, z tym się rodzisz. Możesz się tego uczyć, tyle że zajmie ci to całe życie – mówi o Oli Antoniak trenerka programu Natasza Urbańska.

Występ 13-latki przywodzi na myśl początki kariery Christiny Aguilery, która swoje pierwsze kroki w branży muzycznej również stawiała jako nastolatka. Amerykańska wokalistka, w wieku 12 lat, dołączyła do obsady popularnego w latach 90′ programu rozrywkowego „Klub Myszki Miki”, gdzie prezentowała swój wokalny talent. Program rozbudził zainteresowanie jej osobą w mediach, co stało się jednym z filarów jej międzynarodowej, trwającej do dziś kariery.

The Voice Kids. Ola Antoniak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Czy taka przyszłość czeka też uczestniczkę „The Voice Kids”? Czas pokaże… Na razie pozostaje nam posłuchać przebojów w wykonaniu Oli w sobotni wieczór o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button