MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski chciał zrezygnować z kariery. Jaki miał powód?

3. edycja "The Voice Kids"

Już w najbliższą sobotę uczestnicy „The Voice Kids” będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce i 50 000 zł na edukację.

Podczas nagrań pierwszej części finału, która zostanie wyemitowana o godzinie 20:00 w TVP2, Anastazja Maciąg z drużyny Dawida przyznała, że bardzo bała się hejtu po wystąpieniu w programie. Dawid postanowił wesprzeć uczestniczkę i opowiedział swoją historię z początków kariery.

– Słuchaj Anastazja, ja w pierwszym roku swojej kariery chciałem już ją skończyć. Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w internecie – wyznał poruszony historią czternastolatki Dawid. I zwrócił się do widzów.

– Droga publiczności – reagujmy, gdy widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to stało się modne. To jest chore. Stało się modne być tym, który nienawidzi – zaapelował trener muzycznego show.

Na widowni zaległa cisza, widać było, że poruszona wyznaniem Dawida jest nie tylko Anastazja, ale też pozostali jurorzy – Baron, Tomson i Cleo. Na koniec Dawid znów zwrócił się do młodej wokalistki.

– Wiesz, cieszę się, że nie zrezygnowałem, bo nie mógłbym oglądać z tego miejsca tak idealnego występu. Dziękuję – zakończył z uśmiechem.

W finałowym odcinku Anastazja Maciąg zaśpiewa przebój Kayah „Jestem Kamieniem”. Na scenie zobaczymy także występy pozostałych ośmiorga finalistów. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie, a wyniki zostaną podane podczas wejścia na żywo, w trakcie którego zobaczymy występy muzycznych gości – Viki Gabor i Alicji Szemplińskiej. W studiu pojawi się także zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” – AniKa Dąbrowska, która już niebawem wydaje swój nowy album.

Wielki finał trzeciej edycji The Voice Kids już w sobotę, 22 lutego o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button