MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Cleo: Jestem Dawid Kwiatkowski, jestem tak umięśniony! Jestem taki przystojny [WIDEO]

Muzyczne show. Trenerzy o umięśnionej sylwetce Dawida Kwiatkowskiego

Już w sobotę startuje najnowszy sezon talent show, w którym jednym z trenerów jest Dawid Kwiatkowski.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy wokalista przeszedł ogromną metamorfozę, co stało się tematem przewodnim rozmów pomiędzy pozostałymi trenerami „The Voice Kids”.

Dawid Kwiatkowski już po raz szósty będzie trenerem w popularnym talent show telewizyjnej Dwójki. Kiedy wokalista zaczynał swoją przygodę z programem miał 22 lata. Dziś trener „The Voice Kids” ma 27 lat i wygląda zupełnie inaczej niż przed laty. Wielka metamorfoza Dawida Kwiatkowskiego nie umknęła uwadze Cleo oraz Tomsona i Barona. W najnowszej edycji atletyczna sylwetka piosenkarza niejednokrotnie będzie tematem dyskusji i przekomarzanek między trenerami, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

„Jestem Dawid, jestem tak umięśniony! Jestem taki przystojny. Napisz mi tu na mojej wyrzeźbionej klacie”, „chodzisz na siłownię, jesteś napakowany”, „nie pakuj już więcej, bo ty masz za dużo wszystkiego” – to tylko kilka z żartów rzuconych przez Cleo w trakcie nagrań najnowszej edycji.

Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Słychać w wokalu, że jakiś przystojny, umięśniony facet to śpiewa – mówił Baron, kiedy na scenie rozległy się dźwięki jednego z przebojów Dawida Kwiatkowskiego.

Najmłodszy trener „The Voice Kids” nie przejmował się zaczepami pozostałych muzyków, choć czasem komentował żarty kolegów.

„Przestań o tych mięśniach”, „ja pierdykam”, „znowu bije do tych mięśni” – śmiał się Dawid Kwiatkowski.

Specjalnie dla Was mamy także galerię zdjęć, w której możecie zobaczyć, jak wokalista zmieniał się na przestrzeni sześciu edycji talent show, w którym jest trenerem.

Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)
Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)
Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Pierwszy odcinek najnowszej edycji „The Voice Kids” będzie można oglądać w sobotę 25.02.2023 o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button