MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids 4. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron zdradzili na co wydali pierwsze oszczędzone pieniądze [WIDEO]

The Voice Kids

Zanim wkroczyli w dorosłość Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron imali się różnych zajęć, żeby zarobić na pierwsze wymarzone rzeczy.

– Chciałem być Slashem i marzyłem o wzmacniaczu. Żeby na taki zarobić musiałem pojechać do Norwegii na dwa miesiące, żeby być robotnikiem fizycznym – zdradził na planie czwartej edycji „The Voice Kids” Baron.

Baron (fot. archiwum prywatne)

Trener z zapałem wyliczył także kilka zajęć, których się podejmował przed laty.

The Voice Kids 4. Baron i Tomson (fot. Natasza Młudzik/TVP)

– Malowałem domy na zewnątrz i wewnątrz, przekładałem chodniki, rąbałem drewno i podejmowałem się wielu innych spektakularnych zadań, o których nie miałem pojęcia, jak np. układanie paneli podłogowych – wspomina z uśmiechem Baron.

Tomson, jak wiele dzieciaków wychowanych na przełomie lat 80. i 90. zbierał butelki, które później sprzedawał. Zarobione wówczas pieniądze wydawał na największą pasję.

– Kupowałem komiksy o żółwiach ninja – zdradził Tomson.

Tomson (fot. archiwum prywatne)

Dawid Kwiatkowski od najmłodszych lat interesował się muzyką i znajdował wiele sposobów, aby zarobić na struny do gitary.

The Voice Kids 4. Dawid Kwiatkowski (fot. Natasza Młudzik/TVP)

– To były trzy tygodnie pracy i oszczędzanie na wszystkim. Było też okłamywanie rodziców, że kupiłem przejazdówkę, a później przez miesiąc trzeba było patrzeć czy kanar nie wsiada do autobusu – wspomina ze śmiechem Dawid.

– Pierwszą rzeczą, na którą tak naprawdę solidnie odkładałam był aparat fotograficzny. Tak bardzo się cieszyłam, jak miałam go w ręku. I to właśnie nim robiłam najpiękniejsze zdjęcia. Do dziś mam specjalny album, w którym chowałam wszystkie zdjęcia – zdradziła Cleo, która podobnie jak pozostali trenerzy podzieliła się swoimi zdjęciami sprzed lat, które możecie zobaczyć u nas już teraz.

Cleo (fot. archiwum prywatne)
The Voice Kids 4. Cleo (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Przypomnijmy, że Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zobaczymy już 20 marca wieczorem o godzinie 20:00 w pierwszych Bitwach czwartego sezonu „The Voice Kids”. Na scenie muzycznego show TVP2 zaprezentuje się drużyna Cleo.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button