CIEKAWOSTKIRÓŻNOŚCI

The Comedy Wildlife Photo Awards 2022. 40 najlepszych zdjęć dzikich zwierząt. Głosuj

Zdjęcia dzikiej przyrody

The Comedy Wildlife Photo Awards publikuje wybrane zdjęcia do konkursu w 2022 roku.

Jest kilka fantastycznych ujęć dzikiej przyrody, które z pewnością rozjaśnią Twój dzień i sprawią, że uśmiechniesz się. Oznacza to również, że można już głosować, aby zdobyć nagrodę Affinity Photo People’s Choice Award. Publiczność za głosowanie na ich ulubione zabawne zdjęcie weźmie udział w losowaniu nagrody, tj. 500 funtów!

Tegoroczna finalna lista 40 samodzielnych zdjęć i 10 wpisów do portfolio zawiera uroczego małego szopka machającego do kamery, całkiem fajnego lisa mrugającego do nas, superbohatera wiewiórkę lecącą w powietrzu czy galopującą, pierdzącą zebrę.

Te zdjęcia zostały wybrane z tysięcy zgłoszeń nadesłanych przez profesjonalnych i amatorskich fotografów z całego świata, prezentujących nam cudowną eklektyczną mieszankę zabawnej przyrody. Nagroda Comedy Wildlife Photography Awards została ufundowana w 2015 roku przez profesjonalnych fotografów Paula Joynsona-Hicksa MBE i Toma Sullam. Chcieli stworzyć konkurs skupiający się na lżejszej, humorystycznej stronie fotografii dzikiej przyrody, ale także odegrali ważną rolę w promowaniu ochrony przyrody.

Kiedy widzisz te niesamowite zdjęcia, takie jak zdjęcie słonia morskiego, próbującego wykorzystać głowę sąsiada jako poduszkę lub wallaby o zachodzie słońca, jakby zamierzał wystrzelić kolejną wallaby w kosmos, wywołuje to uśmiech i podziwia niesamowite zwierzęta, które są z nami na tej ziemi.

Publiczność może oddać swój głos na stronie www.comedywildlifephoto.com do 27 listopada 2022 r.

Lista finalistów zostanie przeanalizowana przez jurorów, w tym roku nowicjuszami są m.in. nagradzany komik Russell Kaneand czy podwodnych filmów i miłośnik nurkowania Luke Inman. Dołączą do stałego grona sędziów ekspertów: prezenterka telewizyjna Kate Humble; aktor i komik Hugh Dennis; światowej sławy fotografki przyrody Daisy Gilardini; Will Burrard-Lucas i Tim Laman; ekspert ds. przyrody i współzałożyciel fundacji The Born Free Will Travers OBE; Ashley Hewson, dyrektor zarządzająca Serif, twórcy Affinity Photo; Celina Dunlop, nadzwyczajna montażystka i Bella Lack, super młoda pasjonatka ochrony przyrody.

Wyróżnieni zwycięzcy zostaną ogłoszeni 8 grudnia, a najlepsze zdjęcie wygra niesamowite, tygodniowe safari w Masai Mara w Kenii, a także unikalne ręcznie robione trofeum z Art Garage w Dar es Salaam w Tanzanii.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button