WARSZAWA

Tańce i śpiewy. Żydzi z nielegalną imprezą na Lotnisku Chopina [WIDEO]

Lotnisko Chopina w Warszawie

Na jednym z terminali na Lotnisku Chopina w Warszawie grupa osób żydowskiego pochodzenia zorganizowała sobie imprezę.

Tym samym złamali obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Zdarzenie to nagrał pracownik lotniska. Na filmiku widzimy jak osoby te tańczą, śpiewają, trzymają się za ręce i pewna część z nich nie miała założonych maseczek. Także nie zachwali dystansu od siebie.


„Ktoś mi wyjaśni, co to ma być?
Będę pisał do władz lotniska w celu wyjaśnienia, dlaczego ci ludzie nie muszą przestrzegać restrykcji sanitarnych, które akurat na lotniskach są bardzo rygorystycznie pilnowane przez ochronę. Naród wybrany, co nie?
Wyobrażacie sobie tłum Polaków ze śpiewami na ustach, na przykład kibiców, w takiej samej sytuacji w takim miejscu?! Bez masek i dystansów i tak dalej” – napisał użytkownik FB, który wrzucił to nagranie.

Ta nielegalna impreza miała miejsce 19 kwietnia, czyli w dniu 78. rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Osoby te podróżowały przez Warszawę tranzytem. Na lotnisku przebywali krótko i nie przekraczali polskiej granicy.

Filmik ten oburzył internautów, którzy nie pochwalają zachowania tych ortodoksyjnych Żydów.

„Ktoś mi to wytłumaczy, tyle Żydów bez maseczek śpiewających i tańczących na lotnisku gdzie policja – dlaczego nie interweniuje”, „Dlaczego obsługa lotniska nie wezwała policji?”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button