FESTIWALEMUZYKAPOZOSTAŁE

Szczyrk zasilony energią SnowFest 2024

Zima i... festiwal

Pierwszy weekend marca przyniósł nam największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce.

Pomimo tego, że w tym roku Szczyrk przywitał nas typowo wiosenną aurą było to wspaniałe ukoronowanie zimowego sezonu. SnowFest Festival to święto dla fanów sportów, niebanalnych brzmień i pysznego jedzenia.

Przez dwa dni na głównej scenie zaprezentowali się artyści, którzy nie potrzebują szczególnego przedstawiania. Byli to między innymi Gooral, Kaliber 44, Rudimental i PROBL3M.

PRO8L3M (fot. Tomasz Mars / Kronika24.pl)

Gdy o północy główna scena zamykała się, festiwalowicze przenosili się do namiotu pod sceną Jelenia, gdzie rytmy muzyki nie ustawały do białego rana. Był to weekend pełen emocji i pozytywnej energii, do zobaczenia za rok!

W Szczyrku mogliście posłuchać przez dwa dni ponad 50 wykonawców, którzy zaprezentowali się na sześciu niebanalnych scenach muzycznych. Uczestników rozgrzali czołowi reprezentanci gatunków od elektroniki, aż po hip-hop i byli to m.in. Rudimental, Röyksopp, Delta Heavy, DJ Marky, Gerd Janson, PRO8L3M, Kamp!, Lordofon, Kaliber 44, Św. Bass, Last Robots, Ros Addiction & MC Conrad.

PRO8L3M (fot. Tomasz Mars / Kronika24.pl)

Było także coś dla miłośników mocno bassowo-trapowych uniesień, a to za sprawą takich wyjątkowych mistrzów gatunku jak Barnim, Naro, DJ Noz, Blaki Selektah, Hubert, Truant, czy Spisek Jednego.

SnowFest Festival (fot. Dominika Scheibinger)

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu były sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą. SnowFest Games to jeden z największych i najbardziej widowiskowych show feestyle’owych w tej części Europy. W pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika w konkurencji Big Air oraz Best Trick, zmierzyła się czołówka sceny snowboardowej oraz freski.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button