MUZYKA

Switch Disco z nowym tanecznym hitem „Vacancy”

Dj-e

Przełomowy duet DJ-ów i producentów Switch Disco prezentuje nowy taneczny hymn „Vacancy”.

Ich poprzedni singiel „React” we współpracy z z Ellą Henderson jest obecnie 6. najlepiej sprzedającym się utworem w Wielkiej Brytanii w tym roku.

Podnoszący na duchu „Vacancy” ukazuje Switch Disco u szczytu ich mocy. Oszałamiający wiodący wokal przeradza się w uzależniający bit, do którego ciężko nie wznieść w górę rąk.

Switch Disco nie są obce sukcesy. „React” z Ellą Henderson osiągnął 4. miejsce na oficjalnej liście przebojów w Wielkiej Brytanii, spędził 10 tygodni w Top 10 i 19 tygodni w Top 40. Na chwilę obecną zajmuje 2. miejsce na liście najlepiej sprzedających się utworów tanecznych wydanych w tym roku w Wielkiej Brytanii i 6. miejscu wśród najlepiej sprzedających się utworów w tym roku. W ostatnich miesiącach podbijał brytyjskie fale radiowe.

Duet Switch Disco współpracuje ze sobą od prawie 10 lat, kiedy to scaliły się ich solowe ścieżki na brytyjskiej i greckiej scenie muzycznej. Tegoroczne lato było dla nich najlepszym w historii, a to za sprawą 26-tygodniowej rezydentury na Ibizie oraz licznych występów w Europie i USA.

Zespół podpisał kontrakt Sony UK Relentless Records tuż po tym, jak ich mashup Bicep i Nelly Furtado zyskał popularność pod koniec 2020 roku. Ich utwory są już soundtrackiem setek tysięcy TikToków i Instagramowych rolek na całym świecie.

Switch Disco nie bez powodu cieszą się wsparciem najlepszych DJ-ów w branży. „Vacancy” to doskonałe podsumowanie wyśmienitego roku oraz kolejny ekscytujący rozdział w ich imponującej karierze.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button