LUBLIN

Świdnik. Czterolatek na dachu budynku. Matka pijana

Lubelskie

13 lipca po południu na terenie Świdnika czterolatek, wykorzystując nieuwagę matki wszedł na dach budynku.

Na szczęście kobieta zauważyła nieobecność malca nim doszło do tragedii. Apelujemy o szczególną uwagę w opiece nad dziećmi. Ich pomysłowość i ciekawość nierzadko przerasta wyobraźnie opiekunów.

Wczoraj w Świdniku (woj. lubelskie) w godzinach popołudniowych doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. 4-letni chłopiec wykorzystując chwilową nieuwagę mamy wdrapał się na szafkę i wyszedł oknem na balkon. Następnie wspiął się na dach budynku trzeciego piętra. Na szczęście matka dziecka zauważyła, że syn zniknął jej z pola widzenia. Szybko zorientowała się, gdzie on jest. Zdjęła syna z zadaszenia. Dziecku nic się nie stało.

W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia policjanci ujawnili, że kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wskazał ponad 0,5 promila alkoholu w jej organizmie. Teraz ustalamy czy kobieta swoim zachowanie naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo.

Apelujemy o szczególną uwagę w opiece nad dziećmi. Ich pomysłowość i ciekawość świata nierzadko przerasta wyobraźnie opiekunów.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button