POLSKAWARSZAWA

Stołeczni policjanci poszukują sprawców spalenia flagi Unii Europejskiej. Jest nagroda

Marsz Niepodległości w Warszawie

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Stołecznej Policji prowadzą czynności służbowe w sprawie spalenia w dniu 11 listopada 2018 roku podczas uroczystości, przez nieustalonych sprawców, flagi Unii Europejskiej.

Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych osobie, która przyczyni się do ustalenia sprawców.

Jedna z osób, która spaliła flagę Unii Europejskiej (fot. policja)

Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Stołecznej Policji pod numer telefonu 22 6036583 lub faxem na numer 226036527, e-mail: naczelnik.dochodzeniowo-sledczy@ksp.policja.gov.pl lub do dowolnej jednostki Policji.

Stołeczni policjanci poszukują osoby podejrzewanej o kierowanie gróźb karalnych

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Stołecznej Policji prowadzi czynności służbowe w sprawie gróźb karalnych kierowanych wobec kobiety uczestniczącej w obchodach Dnia Niepodległości 2018r. w dniu 11.11.2018 r. w Warszawie, przez nieustalonego sprawcę którego wizerunek przedstawiono na zdjęciu.

Stołeczni policjanci poszukują osoby podejrzewanej o kierowanie gróźb karalnych (fot. policja)

Wszelkie informację w tej sprawie proszę przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KSP. Numer kontaktowy (022) 6036583, fax na numer (022) 6036527, e-mail naczelnik.dochodzeniowo-sledczy@ksp.policja.gov.pl lub do dowolnej jednostki Policji.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button