MUZYKAPOZOSTAŁE

Spektakularny głos w The Voice Kids. Julia Bieniek zachwyciła jurorów [WIDEO]

5. edycja The Voice Kids

– To poziom dorosłego, dojrzałego śpiewania – zachwycają się trenerzy głosem 13-letniej uczestniczki sobotniego odcinka „The Voice Kids”.

Choć ma zaledwie 13 lat każdy dźwięk, który z siebie wydobywa jest perfekcyjny. Julia Bieniek to bez wątpienia jeden z najlepszych głosów nowej edycji „The Voice Kids”. Zobaczcie przedsmak jej sobotniego występu, po którym trenerzy nie szczędzili słów zachwytu.

– Nie tylko dobrze śpiewasz, ale hipnotyzująco. Największą twoją zaletą jest to, że łapiesz za serce. To jest magia – rozpływała się Cleo, która odwróciła swój fotel po zaledwie kilkunastu sekundach.

Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Podobnego zdania była także męska część loży trenerskiej.

Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Śpiewasz zawodowo. To nie jest tylko poziom „The Voice Kids”, ale to poziom dorosłego, dojrzałego śpiewania – ocenił zachwycony Tomson.

– To jest uczta – mówił Dawid Kwiatkowski tuż po zakończeniu występu, w trakcie którego Julia zaśpiewała „Lovin’ You” z repertuaru Minnie Riperton.

Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Kim jest 13-latka z genialnym głosem?

Julia kocha się uczyć i marzy, aby w przyszłości zostać biotechnologiem. W jej życiu zawsze jest też miejsce na muzykę, która jest jej największa pasją obok nauki. Nastolatka jest uczennicą ostatniej klasy szkoły muzycznej I stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat kształci także swój głos w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Julia nigdy się nie poddaje, bo jak głosi jej życiowe motto „Człowiek, który nigdy nie popełnił błędu – nigdy nic nie zrobił”.

Cały występ Julii Bieniek widzowie będą mogli zobaczyć podczas Przesłuchań w Ciemno piątej edycji „The Voice Kids” w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button