POLSKA

Skandal! Grubiańskie słowa rzecznika praw dziecka. Pawlak o „pseudotęczowych szmatach” i ostrzega przed LGBT w szkołach

Polska PiS

Rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak napisał o „pseudotęczowych kolorowych szmatach”.

W felietonie w jednym z tygodników katolickich Pawlak wypowiada się, że środowiska LGBT są śmiertelnym zagrożeniem dla dzieci.

RPD ostrzega w felietonie:

„Gdy nad szkolnymi tablicami zamiast krzyży powszechnie zadomowią się pseudotęczowe kolorowe szmaty, a w niektórych dzielnicach miast – półksiężyce, będziemy żyć w świecie, w którym będą rządzić pokolenia wychowane bez wartości i zasad, nieznające granic i nieumiejące walczyć ze złem; które nie będą umiały przekazywać takich wartości swoim dzieciom. I wtedy dzisiejsze policyjne statystyki zaczniemy wspominać jako czas szczęśliwości i bezpiecznej oazy pokoju.”

„Sami sobie ściągnęliśmy na głowę huragan, który zmieni nasze spokojne dotąd wody nad plażami w niebezpieczne otchłanie i sztorm w moralności. Dlatego musimy dzisiaj sami, we własnych domach, zadbać o to, by nasze dzieci poznały granice dobra i zła. Od tego bowiem zależy ich bezpieczna przyszłość” – dodał Pawlak.


„Nie wiem, czy znad szkolnych tablic znikną krzyże. Wiem, że Ukrzyżowany Mistrz NIGDY nie nazwałby ważnej dla kogoś tęczowej flagi »kolorową szmatą«! To On łączył, a nie dzielił, mówił o »błogosławionych, którzy wprowadzają pokój«. To ma być ochrona praw dziecka. Chroń nas, Panie, od pogardy” – napisał Błażej Kmieciak, były przewodniczący Państwowej Komisji ds. Pedofilii, na X.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button