FILM I SERIALE

Serial „Kozacka miłość” zdobywa rzeszę fanów [ZDJĘCIA]

Serial „Kozacka miłość”

Rosyjsko-ukraiński kostiumowy melodramat „Kozacka miłość”, który można oglądać od 30 listopada w TVP2 szybko zdobył rzeszę fanów.

Wciągająca historia, która rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku z każdym odcinkiem przyciąga coraz więcej widzów.

ZOBACZ TAKŻE: „Kozacka miłość” – GALERIA ZDJĘĆ cz. 1

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.
Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany.

W serialu zobaczymy plejadę rosyjskich i ukraińskich aktorów m.in. Zoryanę Marchenko (Marysia Sotnyk), Ekaterinę Olkinę (Alena), Viecheslava Drobinkova (Stepan Gruszin), Dmitrija Nazarova (Gregori Sotnyk) czy Aleksandra Mokhova (Piotr Kolewanow).

Serial „Kozacka miłość” („Poka stanica spit”) zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Niebawem serial obejrzą również widzowie w Macedonii. Produkcja liczy 270 odcinków.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button