RÓŻNOŚCI

Runmageddon Silesia 2019. Szlam, hałdy, kilofy i tunele czekają na ekstremalnych śmiałków

Runmageddon Silesia

Iście górniczy, ze szlamem, hałdami, tunelami i kilofami w ręku – taki będzie Runmageddon Silesia JSW S.A, który w dniach 31.08 i 01.09 odbędzie się w Kopalni Węgla Kamiennego „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Szczygłowice”.

W przyszły weekend Górnicy, Runmageddończycy oraz chętni, którzy pierwszy raz wezmą udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami będą mogli przetestować swoją sprawność pokonując znane i lubiane konstrukcje organizatora, jak i również unikalne przeszkody tworzone z górniczych maszyn i urządzeń dostępnych wyłącznie na Runmageddon Silesia JSW S.A.

Runmageddon Silesia JSW S.A. to jest to na co Runmageddończycy czekają przez cały rok. Niepowtarzalny klimat wydarzenia zachęca do startu nawet nieprzekonanych, bo każdy niezależnie od wieku chce przeżyć ekstremalną, górniczą przygodę. Organizator Runmageddonu współpracując z Jastrzębską Spółką Węglową w dniach 31.08 i 01.09 umożliwi start w tym niecodziennym evencie, którego trasy poprowadzone zostaną po hałdach kopalni. Zaprosi do sprawdzenia swojej siły i charakteru przy pokonywaniu nie tylko znanych i lubianych konstrukcji typu „Multirig”, „Pole Dance” czy „Ruchomej Drabinki”, ale także, a może przede wszystkim, przeniesie w górniczy świat. Uczestnicy rozpoczną Runmageddon z kilofami w ręku. Wdrapią się na koparkę, wejdą do wagonika pełnego szlamu, wbiegną i zbiegną z hałd. Na ich drodze postawione będą między innymi: kolaski, sekcje, wozy ze szlamem, lutnie, bębny, dźwigi, a także lokomotywa. Podczas Runmageddon Silesia JSW, specjalnie dla rządnych przygód i emocji przygotowany zostanie górniczy tunel z lampami górniczymi, belkami, przez który przecisnąć będzie się można tylko w kasku ochronnym. W tej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami będą wykopane specjalne tunele, które na moment przeniosą uczestników w podziemny świat.

Górniczy Runmageddon zapewni niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Maluchy w wieku 4-11 lat będą mogły spróbować swoich sił na dedykowanej dla nich kilometrowej trasie KIDS najeżonej 10 przeszkodami. Starsi (w wieku 12-15 lat) podejmą się dwukilometrowego wyzwanie, które urozmaici aż 15 różnorodnych przeszkód. Dorośli oraz młodzież po 16 roku życia (ale tylko za osobistą zgodą rodzica) będą mogli mogli wystartować w INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód). Pełnoletni przetestują swoją wytrzymałość pokonując formuły: CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) i nowość Bieg 12 h.

Więcej informacji o evencie oraz zapisy dostępne są na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-silesia-jsw-s-a-31-08-2019
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button