EKSTRAKLASAPIŁKA NOŻNA

Runda finałowa 2019/20 Ekstraklasy. Szczegółowy terminarz

Sezon 2019/20 Ekstraklasy

Poznalismy dokładny terminarz kolejek 31-37. sezonu 2019/20 Ekstraklasy.

W 31. kolejce hitowo zapowiada się starcie Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław.

TERMINARZ EKSTRAKLASY 2019/20

31. kolejka:

Piątek, 19 czerwca 2020

18:00: Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź (grupa B)

20:30: Górnik Zabrze – Korona Kielce (grupa B)

Sobota, 20 czerwca 2020

15:00: Wisła Płock – Arka Gdynia (grupa B)

17:30: Piast Gliwice – Lech Poznań (grupa A)

20:00: Raków Częstochowa – Wisła Kraków (grupa B)

Niedziela, 21 czerwca 2020

12:30: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (grupa A)

15:00: Cracovia – Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (grupa A)

32. kolejka:

Wtorek, 23 czerwca 2020

18:00: Korona Kielce – Raków Częstochowa (grupa B)

18:00: Arka Gdynia – Zagłębie Lubin (grupa B)

20:30: ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (grupa B)

20:30: Wisła Kraków – Wisła Płock (grupa B)

Środa, 24 czerwca 2020

18:00: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (grupa A)

20:30: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (grupa A)

20:30: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (grupa A)

Czwartek, 25 czerwca 2020

19:00: Śląsk Wrocław – Cracovia (grupa A)

33. kolejka:

Piątek, 26 czerwca 2020

18:00: Raków Częstochowa – Arka Gdynia (grupa B)

20:30: Zagłębie Lubin – Korona Kielce (grupa B)

Sobota, 27 czerwca 2020

15:00: Wisła Płock – ŁKS Łódź (grupa B)

17:30: Legia Warszawa – Piast Gliwice (grupa A)

20:00: Górnik Zabrze – Wisła Kraków (grupa B)

Niedziela, 28 czerwca 2020

15:00: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (grupa A)

17:30: Śląsk Wrocław – Lech Poznań (grupa A)

Poniedziałek, 29 czerwca

18:00: Cracovia – Pogoń Szczecin (grupa A)

34. kolejka:

Piątek, 3 lipca

18:00: ŁKS Łódź – Wisła Kraków (grupa B)

20:30: Korona Kielce – Arka Gdynia (grupa B)

Sobota, 4 lipca

15:00: Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin (grupa B)

17:30: Lech Poznań – Legia Warszawa (grupa A)

20:00: Lechia Gdańsk – Cracovia (grupa A)

Niedziela, 5 lipca

15:00: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (grupa A)

Poniedziałek, 6 lipca

18:00: Wisła Płock – Górnik Zabrze (grupa B)

35. kolejka:

Piątek, 10 lipca

18:00: Zagłębie Lubin – Wisła Płock (grupa B)

20:30: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (grupa B)

Sobota, 11 lipca

15:00: Arka Gdynia – ŁKS Łódź (grupa B)

17:30: Legia Warszawa – Cracovia (grupa A)

20:00: Wisła Kraków – Korona Kielce (grupa B)

Niedziela, 12 lipca

12:30: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (grupa A)

15:00: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (grupa A)

36. kolejka:

Wtorek, 14 lipca

20:30: Arka Gdynia – Górnik Zabrze (grupa B)

20:30: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (grupa B)

20:30: ŁKS Łódź – Raków Częstochowa (grupa B)

20:30: Wisła Płock – Korona Kielce (grupa B)

Środa, 15 lipca

20:30: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (grupa A)

20:30: Cracovia – Lech Poznań (grupa A)

20:30: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (grupa A)

20:30: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (grupa A)

37. kolejka:

Sobota, 18 lipca

17:30: Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin (grupa B)

17:30: Wisła Kraków – Arka Gdynia (grupa B)

17:30: Raków Częstochowa – Wisła Płock (grupa B)

17:30: Korona Kielce – ŁKS Łódź (grupa B)

Niedziela, 19 lipca

17:30: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (grupa A)

17:30: Piast Gliwice – Cracovia (grupa A)

17:30: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (grupa A)

17:30: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (grupa A)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button